Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Klips średni do materiałów

KLIPS ŚREDNI
Cena brutto
1.49 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Średni klips do materiałów (klamerka krawiecka, żabka do tekstyliów) – 3,3 cm.

Zapomnij o uciążliwym wbijaniu szpilek w celu przytrzymania szytego materiału lub kilku jego warstw. Teraz służą do tego wygodne, kolorowe klipsy, które nie kłują, nie wyginają i nie ma problemu ze znalezieniem ich, gdy upadną na podłogę.

Klamerka o długości 33 mm obejmuje materiał nawet 19 mm od jego krawędzi. Została wykonana z przezroczystego tworzywa z metalową blaszką dociskową. Dzięki takiej konstrukcji bardzo mocno i stabilnie przytrzymuje nawet kilka warstw materiałów, również cięższych tkanin. W przeciwieństwie do szpilek klamerka nie robi dziur, nie zostawia śladów na przytrzymywanych materiałach. Pozwala szyć bardzo blisko krawędzi klipsa. Oszczędza czas i pomaga w uzyskaniu profesjonalnego efektu. To idealne rozwiązanie do szycia patchworku, pikowania i tworzenia wszelkich oryginalnych projektów, także tych, w których potrzebna jest precyzja działania.

Klamerki są również polecane dla szyjących dzieci (brak ryzyka ukłucia się, jak to ma miejsce w przypadku szpilki). Mogą być używane również do spinania notatek, utrzymania porządku w dokumentach, wieszania na sznurku pocztówek, zdjęć, ozdób czy pamiątek itp.

Cena dotyczy 1 szt. Kolory są wybierane losowo.

Warto mieć pod ręką również KLIPSY MAŁE oraz KLIPSY DUŻE.

Producent:
INNY

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij