Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Wyposażenie pracowni
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️

Klips duży do materiałów

KLIPS DUŻY
Cena brutto
1.99 
Dostępność: Dostępny od ręki
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Duży klips do materiałów (klamerka krawiecka, żabka do tekstyliów) – 5,5 cm.

Zapomnij o uciążliwym wbijaniu szpilek w celu przytrzymania szytego materiału lub kilku jego warstw. Teraz służą do tego wygodne, kolorowe klipsy, które nie kłują, nie wyginają i nie ma problemu ze znalezieniem ich, gdy upadną na podłogę.

Klamerka o długości 55 mm obejmuje materiał nawet 32 mm od jego krawędzi. Została wykonana z przezroczystego tworzywa, ma metalową blaszkę dociskową. W efekcie bardzo stabilnie przytrzymuje nawet kilka warstw materiałów, również cięższych tkanin. W przeciwieństwie do szpilki klamerka nie robi dziur, nie zostawia śladów na przytrzymywanych materiałach. Ma płaską podstawę, więc nie rysuje płytki ściegowej, ani obudowy maszyny. Pozwala szyć bardzo blisko krawędzi klipsa. Oszczędza czas i pomaga w uzyskaniu profesjonalnego efektu.

Na podstawie umieszczono kilkustopniową podziałkę, dzięki czemu klipsy można z łatwością zapiąć w równej odległości od krawędzi materiału. To idealne rozwiązanie do szycia patchworku, pikowania i tworzenia wszelkich oryginalnych projektów. Klamerki są również polecane dla szyjących dzieci (brak ryzyka ukłucia się, jak to ma miejsce w przypadku szpilek). Mogą być używane również do spinania notatek, utrzymania porządku w dokumentach, wieszania na sznurku pocztówek, zdjęć czy pamiątek itp.

Cena dotyczy 1 szt. Kolory są wybierane losowo.

Warto mieć pod ręką również KLIPSY MAŁE oraz KLIPSY ŚREDNIE.

Producent:
INNY