Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
12%

Hafciarka Janome MB-4S + program Digitizer MBX ver 5.5

.JANOME MB-4S + DIGITIZER MBX
maszyna z programem profesjonalnym MBX
Cena brutto
21999.00  Cena regularna 24998.00 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

W zestawie otrzymasz:
 Hafciarka Janome MB-4S + program Digitizer MBX ver 5.5, fig. 1
1  x 19999.00 zł 17599.73 zł
 Hafciarka Janome MB-4S + program Digitizer MBX ver 5.5, fig. 3
1  x 4999.00 zł 4399.27 zł

W zestawie otrzymasz kompaktową, 4-nitkową hafciarkę komputerową Janome MB-4S wraz z profesjonalnym programem do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver 5.5. Pozwoli Ci on w pełni wykorzystać możliwości Twojej nowej hafciarki Janome.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 2 999 zł (standardowa cena wszystkich produktów 24 998,98 zł).

Zestaw zawiera:

Hafciarkę 1-igłową Janome MB-4S. Kompaktowa, 1-głowicowa, 4-nitkowa maszyna hafciarska japońskiej firmy Janome. Całkowicie produkowana w Japonii. Łączy cechy wydajnej maszyny przemysłowej z przyjemnością wygodnej pracy, jaką zapewnia mała maszyna do haftu. Doskonała maszyna do krótkich serii w usługach hafciarskich, sklepach, na imprezach okolicznościowych, dla agencji reklamowych, studiów projektowych, dla hafciarni, szwalni oraz producentów odzieży. Dodatkowo ma MENU W JĘZYKU POLSKIM, dzięki czemu obsługa jest jeszcze łatwiejsza. Dzięki dotykowemu panelowi wszystkie funkcje pozostają pod ręką. Podwójne oświetlenie pola haftu pozwala lepiej kontrolować wykonywane prace.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 5.5. Profesjonalny program hafciarski stworzony przez australijską firmę Wilcom® specjalnie dla JANOME. Wersja ta jest pełna nowości, usprawnień. W porównaniu do poprzednika został całkowicie przebudowana wizualnie, dzięki temu dostęp do wszystkich narzędzi i ustawień jest jeszcze łatwiejszy. Podczas pracy z programem w wersji 5.5 zauważysz, że wiele rzeczy zostało usprawnionych: np. ulepszone zarządzanie kolorami nici, lepsza konwersja czcionek TrueType, możliwość symulacji haftu z włączoną wizualizacją. W programie znajdziesz wszystkie dostępne tamborki do maszyn JANOME, jak i możliwość stworzenia własnych tamborków. Dodatkowo możliwość zapisu plików w wielu formatach pozawala korzystać z programu przy hafciarkach wielu różnych firm. Zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że DIGITIZER MBX ver. 5.5 zadowoli wszystkich użytkowników chcących tworzyć profesjonalne projekty haftów.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Tamborek do czapek:
  • Płaski - opcjonalnie
Szkolenie z obsługi hafciarki
szkolenie z obsługi hafciarki w cenie

Jak prawidłowo nawlekać hafciarkę? Jakie igły stosować? Dlaczego dobrej jakości nici są tak ważne? Kiedy i po co stosować flizeliny i hydrofolie? Jak przygotować odpowiedni plik ze wzorem do wyhaftowania? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz korzystając ze szkolenia z obsługi hafciarki, programu do haftów i technik hafciarskich, które odbywa się przy odbiorze maszyny w naszym salonie w Poznaniu.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij