Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Zestaw 3 stopek Janome chwytacz rotacyjny 6

ZESTAW STOPEK JANOME 6
Cena brutto
59.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

W zestawie otrzymasz 3 najwyższej jakości, oryginalne stopki do maszyny do szycia z chwytaczem rotacyjnym. Z ich pomocą z łatwością wykonasz proste przeszycie na delikatnym materiale, wykończysz krawędzie ściegiem owerlokowym, czy wykonasz przeszycie ściegiem krytym.

W skład zestawu stopek Janome 6 wchodzą:

Stopka do ściegu prostego - Janome 200331009. Stopka do ściegu prostego sprawdza się przy szyciu bardzo cienkich i delikatnych tkanin, a także w czasie szycia bardzo grubych tkanin. W czasie szycia cienkich i delikatnych tkanin, minimalizuje ona ryzyko "wcinania się" tkaniny w płytkę ściegową. Pomaga w uzyskaniu ładnego, równego ściegu stebnowego. Natomiast podczas szycia grubych tkanin, ułatwia przebicie się igły przez wszystkie warstwy w efekcie dając idealnie równy ścieg stebnowy.

Stopka do ściegu krytego - Janome 820817015. Stopka idealna do szycia tzw. ściegiem krytym (podszywanie).

Stopka do ściegu owerlokowego - Janome 822801001. Stopka służy do obrzucania krawędzi tkanin, dzięki niej efekt końcowy będzie znacznie estetyczniejszy, niż w przypadku obrzucania stopką uniwersalną. Szczególnie widoczne to będzie na cienkich i średniej grubości tkaninach. Dzięki zastosowaniu stopki owerlokowej szerokość obrzucania będzie idealnie równa, a krawędź tkaniny nie będzie pomarszczona czy zrolowana (jak to się czasem zdarza przy obrzucaniu uniwersalną stopką).

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij