Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw 3 stopek Janome chwytacz rotacyjny

ZESTAW STOPEK JANOME 4
Cena brutto
129.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w środa

W zestawie otrzymasz 3 najwyższej jakości, oryginalne stopki do maszyny do szycia z chwytaczem rotacyjnym. Z ich pomocą z łatwością wszyjesz zamek kryty, przyszyjesz lamówkę, czy wykonasz marszczenie. Zestaw pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Zestaw stopek Janome zawiera:

Stopkę do wszywania zamka krytego - Janome 200333001. Z tą stopką wszycie zamka krytego staje się bardzo proste. Zamek kryty jest bardzo popularny i najczęściej wykorzystuje się go w spódnicach, sukienkach, bluzkach czy poduszkach. Stopka do wszywania zamka krytego ma od spodu dwa rowki, które przesuwając się po ząbkach zamka, traktują je jak prowadnik, dzięki czemu szycie odbywa się z idealnie równą odległością od ząbków zamka. Dodatkowo ząbki te są odginane przez stopkę, a igła może wbijać się bardzo blisko ząbków zamka. Dlatego po wszyciu zamek kryty jest na prawej stronie prawie niewidoczny.

Lamownik - stopkę do wszywania lamówki - Janome 200313005. Dzięki lamownikowi wszywanie lamówki staje się o wiele łatwiejsze. Z pomocą lamownika możemy z łatwością wszywać lamówki zaprasowane jak i niezaprasowane. Szerokość lamówki niezaprasowanej jaką możemy wprowadzić do lamownika to maksymalnie 25 mm (po uszyciu 5,5 mm), a szerokość lamówki zaprasowanej wynosi od 10 do 14 mm (po uszyciu 5,5 mm). Produkt profesjonalny.

Stopkę do marszczenia - Janome 200315007. Stopka ułatwia wykonanie równomiernego marszczenia tkaniny. Efekt końcowy jest uzależniony od właściwości tkaniny oraz ustawień maszyny. Najlepsze efekty uzyskamy na cieńszych tkaninach, przy grubszych marszczenie będzie delikatniejsze.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME
Pasuje do maszyn:
  • Elna (z chwytaczem rotacyjnym)
  • Janome (z chwytaczem rotacyjnym)
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Marszczenie materiału
  • Wszywanie lamówki
  • Wszywanie zamków
Rodzaj stopki:
  • Do marszczenia
  • Do zamków krytych
  • Lamownik

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij