Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Zestaw stopek Janome 1 (wahadłowy)

ZESTAW STOPEK JANOME 1
Cena brutto
99.99  Cena regularna 164.93 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

W zestawie otrzymasz 3 najwyższej jakości, oryginalne stopki firmy Janome do maszyny do szycia z chwytaczem wahadłowym. Dzięki tym stopkom łatwo wszyjesz zamek kryty, przyszyjesz lamówkę i wykonasz marszczenie. Zestaw pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Zestaw stopek Janome zawiera:

Stopka do wszywania zamków krytych - Janome 941800000. Z tą stopką wszycie zamka krytego stanie się bardzo proste. Zamek kryty jest bardzo popularny i najczęściej wykorzystuje się go w spódnicach, sukienkach, bluzkach i poduszkach. Stopka posiada od spodu dwa rowki, które przesuwając się po ząbkach zamka, traktują je jak prowadnik, dzięki czemu szycie odbywa się z idealnie równą odległością od ząbków zamka. Dodatkowo ząbki te są odginane przez stopkę, a igła może wbijać się bardzo blisko ząbków zamka, czyli po wszyciu zamek jest na prawej stronie niewidoczny.

Lamownik, stopka do wszywania lamówki - Janome 200140009. Produkt profesjonalny. Szerokość lamówki niezaprasowanej 25 mm (po uszyciu 5,5 mm), szerokość lamówki zaprasowanej 10-14 mm (po uszyciu 5,5 mm). Dzięki systemowi lamowników i zwijaczy możesz profesjonalnie wykańczać swoje wyroby.

Stopka do marszczenia - Janome 200124007. Stopka umożliwi nam uzyskanie równomiernego marszczenia lub marszczenia z jednoczesnym doszywaniem materiału. Efekt końcowy jest uzależniony od właściwości materiału oraz ustawień maszyny. Najlepsze efekty uzyskamy na cieńszych tkaninach, przy grubszych marszczenie będzie delikatniejsze.

Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij