Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw 12 nici do owerloka Madeira Aerolock (2000 m)

MADEIRA 8091
Cena brutto
269.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Zestaw nici do owerloka Madeira Aerolock (12 x 2000 m) Madeira 8091

Nici do szycia na owerloku w odróżnieniu od nitek do zwykłej maszyny do szycia, powinniśmy wybierać na większych szpulkach. Wynika to z prostego faktu - owerlok zużywa znacznie więcej nici forując ścieg, jak i pracuje szybciej. Wśród nici do szycia, które zgromadziliśmy w naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno małe szpulki pasujące do maszyn wieloczynnościowych, jak i szpulki o większym nawoju idealne do szycia na owerloku jak ten zestaw Madeira 8091.

Nici do szycia na owerloku Madeira Aerolock wyróżniają się wysoką jakością, co wynika z zastosowania do ich produkcji poliestru rdzeniowego. Przekłada się to na bardzo wysoką wytrzymałość nici, odporność na odbarwienia pod wpływem prania czy prasowania, ale również sprawia, że nici są gładkie i nie rozwarstwiają się. Wykorzystując dobre nici zapewnisz estetyczny wygląd szwów w uszytej rzeczy.

Zestaw nici Madeira Aerolock 8091 składa się z 12 różnokolorowych szpulek o nawoju 2000 metrów. Nawet najbardziej dopracowane projekty, szyte z wysokogatunkowych materiałów, przy zastosowaniu niskiej klasy nici nie będą wyglądały tak dobrze, jak mogłyby gdybyśmy zastosowali dobrej jakości nici.

Nici do szycia na owerloku Madeira Aerolock są wykonane z poliestru rdzeniowego, co zaNpewnia im wysoką wytrzymałość. Nici są odporne również na działanie czynników takich jak nasłonecznienie czy środki piorące. Nawet po wielokrotnym praniu szwy zachowują estetyczny wygląd i nie odbarwiają się. Wybór dobrej jakości nici przekłada się w znacznym stopniu na finalny efekt rzeczy, którą uszyjemy. Plusem nici Madeira Aerolock jest również to, że nitka nie rozwarstwia się, pozostaje gładka i idealnie się układa.

Nici Madeira produkowane są w Niemczech przy zachowaniu najwyższych norm produkcyjnych i jakościowych. Posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który zaświadcza, że produkt został przebadany pod kątem obecności 100 najbardziej niebezpiecznych substancji. Tym samym masz pewność, że są wolne od środków wpływających niekorzystnie na zdrowie czy wywołujących alergię.

  • Nawój: 2000 m
  • Grubość: 180
  • Kolory: 12 różnych kolorów
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 2000 m

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij