Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw 12 nici do owerloka Madeira Aerolock (2000 m)

MADEIRA 8090
Cena brutto
269.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Zestaw nici do owerloka Madeira Aerolock (12 x 2000 m) Madeira 8090

Szeroki wybór nici do szycia, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym pozwala bez trudu dobrać nitkę zarówno pod kątem kolorystyki, jak i samego przeznaczenia nici. Nici do owerloka występują na większych szpulkach, co wynika z faktu, że owerlok zużywa więcej nici tworząc ścieg. Dla prawidłowego rozwijania i układania się nici niezbędne jest, żebyśmy w owerloku używali dużych szpulek. Jednymi z najchętniej wybieranych nici w naszej ofercie są wysokiej jakości niemieckie produkty Madeira. Proponowany zestaw Madeira 8090 to praktyczny zbiór nici w kolorze białym, szarym i czarnym.

Nici do szycia na owerloku Madeira Aerolock są wykonane z poliestru rdzeniowego, co zapewnia im wysoką wytrzymałość. Nici są odporne również na działanie czynników takich jak nasłonecznienie czy środki piorące. Nawet po wielokrotnym praniu szwy zachowują estetyczny wygląd i nie odbarwiają się. Wybór dobrej jakości nici przekłada się w znacznym stopniu na finalny efekt rzeczy, którą uszyjemy. Plusem nici Madeira Aerolock jest również to, że nitka nie rozwarstwia się, pozostaje gładka i idealnie się układa.

Nici Madeira Aerolock są przeznaczone do szycia na owerloku, na coverze ale również z powodzeniem sprawdzą się podczas szycia na zwykłej maszynie wieloczynnościowej.

Nici Madeira produkowane są w Niemczech przy zachowaniu najwyższych norm produkcyjnych i jakościowych. Posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który zaświadcza, że produkt został przebadany pod kątem obecności 100 najbardziej niebezpiecznych substancji. Tym samym masz pewność, że są wolne od środków wpływających niekorzystnie na zdrowie czy wywołujących alergię.

  • Nawój: 2000 m
  • Grubość: 180
  • Kolory: biały, szary, czarny
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 2000 m

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij