Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw do quiltingu do Janome Skyline S5, S6, S7

863402016 JANOME
Cena brutto
499.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

W zestawie otrzymasz najwyższej jakości, oryginalne stopki firmy Janome wraz ze stolikiem powiększającym pole pracy. Z takim bogatym zestawem akcesoriów w łatwy i przyjemny sposób wykonasz pikowanie na maszynie Janome Skyline S5.

Zestaw Janome do quiltingu zawiera:

Stolik powiększający pole pracy - Janome 863414000. Stolik ma wymiary 50 cm x 30 cm. Jest idealny do wygodnego i komfortowego szycia i pikowania większych powierzchni.

Stopkę z centralnym prowadnikiem do szycia w szwie – Janome 202087003. Stopka jest przydatnym narzędziem do pracy dla osób ozdabiających wyroby w szwach. Idealnie nadaje się również do łączeniu dwóch warstw tkanin "na styk" lub na zakładkę. Prowadnik przy tej stopce jest nisko osadzony, jednocześnie bardzo sprężysty, dzięki czemu dobrze dostosowuje się do grubości szytych warstw, gwarantując nam łatwe prowadzenie stopki w szwie lub przy krawędzi tkaniny.

Przezroczystą stopkę z prowadnikiem – Janome 202089005. Stopka wykonana z przezroczystego tworzywa, na którym wytłoczone są linie ułatwiające prowadzenie materiału, a dodatkowe prowadniki są gwarancją idealnie równego szwu. Stopka stworzona do szycia patchworków, a także do łączenia i zszywania tkanin, naszywania kieszeni, tworzenia zakładek i szczypanek. To cztery stopki w jednym:
- transparentna stopka do szycia ściegiem prostym,
- stopka krawędziowa na 1/4″ (6 mm),
- stopka krawędziowa na 1/8″ (3 mm),
- stopka z centralnym prowadnikiem do szycia w szwie.

Stopkę do ściegów ozdobnych (otwartą) – Janome 859813000. Budowa stopki zapewnia bardzo dobrą widoczność podczas szycia, a specjalnie wyprofilowany spód stopki pozwala przesuwać się jej bez przeszkód przez nierówności powstającej aplikacji oraz wypukłe ściegi ozdobne.

Stopkę do naszywania aplikacji – Janome 202086002. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu przodowi stopka ułatwia manewrowania tkanina pod stopką w każdym kierunku. Dodatkowo stopka w całości została wykonana z wysokiej klasy przeźroczystego plastiku, dzięki czemu umożliwia dobrą widoczność krawędzi naszywanych elementów. Stopka dzięki specjalnie wyprofilowanemu przodowi ułatwia manewrowania tkaniny pod stopką w każdym kierunku. Dodatkowo stopka w całości została wykonana z wysokiej klasy przeźroczystego plastiku, dzięki czemu umożliwia dobrą widoczność krawędzi naszywanych elementów.

Zestaw do pikowania, haftowania i cerowania – Janome 202146001. Komplet różnych przystawek, które są szczególnie przydatne podczas pikowania techniką echo:
- przystawka otwarta doskonała do pikowania “z wolnej ręki”,
- przystawka zamknięta sprawdza się podczas pikowania koronek czy bardziej kłopotliwych materiałów,
- dwie przystawki transparentne idealne do pikowania nierównych powierzchni.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij