Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw stopek do Janome Skyline S3 (quilting kit)

863408001 JANOME
Cena brutto
129.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Zestaw stopek do pikowania, quiltingu - Janome Quilting Kit

W zestawie znajduje się 5 stopek Janome które ułatwią Ci wykonywanie projektów quiltingowych. W zestawie znajduje się m.in. bardzo przydatna stopka z górnym transportem. Korzystna cena zestawu sprawia, że to jeden z najpopularniejszych dodatków do maszyny do szycia Janome Skyline S3.

W skład zestawu wchodzą:

 • Stopka z górnym transportem - ułatwia płynne przesuwanie materiału podczas szycia. Dzięki niej szycie odbywa się bez marszczenia i przesuwania. Doskonale sprawdza się w wielu technikach szycia np.: przy pikowaniu, łączeniu kilku warstw tkanin rezem (np. tkanina - ocieplina - minky), stebnowaniu czy szyciu materiałów trudnych w transporcie (lateks, skóra itp.).
 • Stopka do pikowania, haftowania i cerowania - Zastosowanie tej stopki ułatwia wykonanie pikowania, haftowania czy cerowania. Stopka została skonstruowana tak, aby podnosić się wraz ze skokiem igły. Umożliwiając swobodne poruszanie materiałem, co pozwala wykonać dowolne pikowanie czy malowanie nitką po tkaninie. Dodatkowo przezroczysta końcówka stopki ułatwia kontrolowanie wykonywanej pracy. Dzięki tej stopce możesz wreszcie realizować swoje pomysły.
 • Stopka do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych (otwarta płoza) - dedykoana do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych. Przezroczysta budowa zapewnia dobrą widoczność podczas szycia, a specjalnie wyprofilowany spód stopki pozwala przesuwać się jej bez przeszkód przez nierówności powstającej aplikacji oraz wypukłe ściegi ozdobne.
 • Stopka do naszywania aplikacji - odpowiednio wyprofilowany przód stopki ułatwia manewrowanie tkaniną pod stopką w każdym kierunku. Wykonana w całości z przejrzystego plastiku, daje dobrą widoczność krawędzi naszywanych elementów. Znacznie ułatwia naszycie aplikacji.
 • Stopka przezroczysta z prowadnikami - przejrzysta stopka, na której wytłoczone są linie ułatwiające prowadzenie materiału, a dodatkowe prowadniki są gwarancją idealnie równego szwu. Stopka stworzona do szycia patchworków, a także do łączenia i zszywania tkanin, naszywania kieszeni, tworzenia zakładek i szczypanek. Stopkę można wykorzystać na kilka sposobów:
  - przezroczysta stopka do szycia ściegiem prostym,
  - stopka krawędziowa na 1/4″ (6 mm),
  - stopka krawędziowa na 1/8″ (3 mm),
  - stopka z centralnym prowadnikiem do szycia w szwie.
Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij