Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Zestaw stopek do maszyny do szycia Janome Skyline S3

863408001 JANOME
Cena brutto
129.00  Cena regularna 303.23 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

W zestawie otrzymasz najwyższej jakości 5 oryginalnych stopek do maszyny do szycia Janome Skyline S3. Dzięki nim z łatwością naszyjesz aplikacje i ściegi ozdobne, wykonasz pikowanie czy równe przeszycie od krawędzi, a także przeszyjesz kilka warstw materiałów.

Zestaw do maszyny Janome Skyline S3 zawiera:

Stopkę do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych F2 - Janome 200137003. Stopka doskonała do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych. Przezroczysta budowa stopki zapewnia bardzo dobrą widoczność podczas szycia, a specjalnie wyprofilowany spód stopki pozwala przesuwać się jej bez przeszkód przez nierówności powstającej aplikacji oraz wypukłe ściegi ozdobne.

Stopkę do naszywania aplikacji - Janome 820815002. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu przodowi stopka ułatwia manewrowania tkaniną pod stopką w każdym kierunku. Dodatkowo stopka w całości została wykonana z wysokiej klasy przeźroczystego plastiku, dzięki czemu umożliwia dobrą widoczność krawędzi naszywanych elementów. Z tą stopką naszywania aplikacji jest o wiele łatwiejsze.

Stopkę do pikowania, haftowania i cerowania - Janome 200340001. Zastosowanie tej stopki ułatwia wykonanie pikowania, haftowania czy cerowania. Stopka została skonstruowana tak, aby podnosić się wraz ze skokiem igły. Umożliwiając swobodne poruszanie materiałem, co pozwala wykonać dowolne pikowanie czy malowanie nitką po tkaninie. Dodatkowo przezroczysta końcówka stopki ułatwia kontrolowanie wykonywanej pracy. Dzięki tej stopce możesz wreszcie realizować swoje pomysły.

Stopkę przezroczystą z prowadnikami - Janome 200449001. Przezroczysta stopka z prowadnikami jest wykonana z transparentnego tworzywa, na którym wytłoczone są linie ułatwiające prowadzenie materiału, a dodatkowe prowadniki są gwarancją idealnie równego szwu. Stopka stworzona do szycia patchworków, a także do łączenia i zszywania tkanin, naszywania kieszeni, tworzenia zakładek i szczypanek. Ta stopka to tak naprawdę cztery stopki w jednej:
- przezroczysta stopka do szycia ściegiem prostym,
- stopka krawędziowa na 1/4″ (6 mm),
- stopka krawędziowa na 1/8″ (3 mm),
- stopka z centralnym prowadnikiem do szycia w szwie.

Stopkę z górnym transportem - Janome 200309008. Stopka ułatwia płynne podawanie tkaniny w czasie szycia. Dzięki niej szycie odbywa się bez marszczenia i przesuwania. Doskonale sprawdza się w wielu technikach szycia np.: przy pikowaniu, łączeniu kilku warstw tkanin rezem (np. tkanina - ocieplina - minky), stebnowaniu czy szyciu materiałów trudnych w transporcie (lateks, skóra itp.).

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij