Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Zestaw do pikowania i szycia patchworków (chwytacz rotacyjny)

200100007 JANOME
Cena brutto
119.00  Cena regularna 210.77 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

W zestawie otrzymasz 4 najwyższej jakości, oryginalne stopki firmy Janome wraz z prowadnikiem krawędziowym. To Specjalny zestaw narzędzi niezbędnych do szycia patchworków i pikowania. Z tym zestawem bez żadnych przeszkód uszyjesz nawet trudne patchworki i wykonasz pikowania nawet bardzo grubych materiałów (z wkładem wewnątrz). Zestaw pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym. Nie pasuje do maszyny do szycia Janome Skyline S3 i do maszyn z wbudowanym górnym transportem (np. Janome MC6600P, Janome MC7700QCP, Elna 7300 eX czy Elna 740 eX).

Zestaw stopek Janome zawiera:

Stopkę z górnym transportem – Janome 200311003. Stopka ta ułatwia płynne podawanie tkaniny. Przeszywanie tkanin odbywa się bez marszczenia i przesuwania. Jest doskonała do szycia grubszych i trudniejszych w transporcie materiałów (typu gruba dresówka, minky, polary czy flausz). Sprawdza się przy wielu technikach np.: przy pikowaniu, łączeniu tkanin, stebnowaniu oraz szyciu materiałów trudnych w transporcie (lateks, skóra itp.).

Prowadnik krawędziowy.

Stopkę do pikowania, haftowania i cerowania – Janome 200340001. Stopka podnosi się wraz ze skokiem igły. Umożliwia swobodne poruszanie materiałem, co pozwala na "malowanie" nitką po tkaninie. Stwarza nieskończone możliwości podczas quiltingu. Stopka jest przezroczysta, co pozwala na pełną kontrolę nad wykonywanym projektem.

Stopkę do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych – Janome 822804129. Stopka może być stosowana również do "normalnego" szycia. Gładkie płozy, rowek pod spodem i przezroczystość ułatwiają dają kontrolę podczas wykonywania aplikacji.

Stopkę krawędziową 1/4" (liniał do równego stebnowania) – Janome 200318000. Jest ona idealna dla osób lubiących precyzję. Dzięki specjalnemu prowadnikowi idealnie zszyjesz tkaniny, naszyjesz kieszenie, uzyskasz zakładki oraz wykonasz równoległe stebnowanie w okolicy szwu.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
 • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
 • Naszywanie aplikacji lub ściegów ozdobnych
 • Pikowanie, haftowanie, cerowanie
 • Szycie krawędziowe
 • Szycie materiałów trudnych w transporcie
 • Szycie ściegiem prostym
Rodzaj stopki:
 • Do aplikacji i ściegów ozdobnych
 • Do pikowania, haftowania i cerowania
 • Krawędziowa
 • Liniał / Prowadnik
 • Z górnym transportem

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij