Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw 5 stopek i przystawek Janome (do maszyn ze ściegiem 9 mm)

863403006 JANOME
Cena brutto
319.00 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

W tym zestawie otrzymasz 3 oryginalne stopki i 2 przystawki do maszyny do szycia z szerokością ściegu 9 mm. Z ich pomocą z łatwością wykonasz dekoracyjne okręgi, przeszyjesz ściegi równolegle, wszyjesz wypustkę, naszyjesz ozdobną włóczkę, czy ozdobisz wstążki i tasiemki. Zestaw stopek pasuje do maszyn do szycia i maszyno - hafciarek Janome z szerokością ściegu 9 mm: Janome MC8200QCP SE, Janome MC8900QCP SE, Janome Skyline S5, Janome Skyline S7, Janome MC9400QCP, Janome MC9900, Janome MC12000, Janome MC14000, Janome MC15000.

W skład zestawu Janome wchodzą:

Przystawkę do szycia okręgów - Janome 202135007. Umożliwia wyszywania okręgów np. ściegami ozdobnymi o średnicy od 8 do 26 cm. Szyjąc z tą przystawką możemy wybrać dowolny ścieg od prostego (stebnowego) po ścieg dekoracyjny. Aby uzyskać piękne, oryginalne zdobienia możemy również stosować igłę podwójną, nici metaliczne czy hafciarskie.

Przezroczysta stopka do równoległego prowadzenia ściegów - Janome 202084000. Stopka doskonała do równoległego naszywania ściegów prostych i dekoracyjnych. Przezroczysta budowa stopki sprawia, że możemy swobodnie kontrolować zarówno naszywanie ściegów jak i odległości w jakich je tworzymy. Dodatkowo na rozbudowanych bokach stopki są wytłoczone czerwone linie pomocnicze, ułatwiające równoległe naszywanie ściegów.

Stopka do wszywania wypustki (bizy) - Janome 202088004. Stopka służy do tworzenia oraz wszywania gotowych wypustek (sznurka, bizy itd). Konstrukcja stopki sprawia, że idealnie prowadzi się ona po wypustce podczas wszywania (eliminuje ryzyko przesunięcia). Maksymalna średnica wypustki jaką możemy wszyć przy pomocy tej stopki to 5 mm. Wypustki wszywamy między dwie warstwy tkanin. Służą, one jako elementy ozdobne (np. przy poszewkach na poduszki, narzutach, torebkach, ubraniach), a zarazem wzmacniające szwy.

Stopka do pikowania włóczką lub sznurkiem - Janome 202110006. Stopka umożliwia swobodne pikowanie włóczką lub sznurkiem. Dzięki niej możecie tworzyć finezyjne pikowania, wyszywać piękne wzory lub nawet „malować” włóczką po tkaninie. Jest doskonała do ozdabiania poszewek na poduszki, narzut, torebek czy nawet odzieży. Efekt końcowy zależy od rodzaju włóczki lub sznurka. W zestawie mamy dwie końcówki do wprowadzenia włóczki o odpowiedniej grubości: mniej niż 1,5 mm i od 1,5 mm do 2 mm.

Płytka do dekorowania wstążek - Janome 200444408. Specjalnie skonstruowana płytka umożliwiająca proste i szybkie dekorowania wstążek ściegami ozdobnymi. Zakres szerokości wstążki/tasiemki jaką możemy ozdabiać przy pomocy tej przystawki to 0,5 do 2,5 cm.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij