Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Zestaw 12 nici do owerloka Madeira Aerolock (1200 m)

MADEIRA 8092
Cena brutto
224.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Zestaw nici do owerloka Madeira Aerolock (12 x 2000 m) Madeira 8092

Zestaw nici Madeira Aerolock jest produkowany w 100% z poliestru rdzeniowego, daje im to bardzo dużą wytrzymałość. Dostrzeżesz różnicę w gładkości nici, a także w mniejszym pyleniu w trakcie szycia. Nawet po wielokrotnym praniu szwy zachowają dobry wygląd i nie stracą koloru. To ważne, bo od jakości zastosowanych nici będzie w dużej mierze zależeć jakość uszytych przez Ciebie rzeczy. Docenisz nici Madeira Aerolock również za to, że nie rozwarstwiają się podczas szycia tak, jak inne nitki.

Nici Madeira Aerolock świetnie sprawdzą się do owerloków, renderek czy coverloków, ale możesz je również śmiało wykorzystać szyjąc na zwykłej maszynie.

Nici Madeira pochodzą z Niemiec, są produkowane z zachowaniem najwyższych norm produkcyjnych i jakościowych. Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który posiadają jest dowodem, że produkty zostały sprawdzone pod kątem obecności 100 najbardziej niebezpiecznych substancji. Dzięki temu masz pewność, że są to nici bezpieczne w kontakcie ze skórą, nie oddziałujące niekorzystnie na zdrowie ani nie wywołujące alergii.

Szeroki wybór nici do szycia, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym pozwala bez trudu dobrać nitkę zarówno pod kątem kolorystyki, jak i samego przeznaczenia nici. Nici do owerloka występują na większych szpulkach, co wynika z faktu, że owerlok zużywa więcej nici tworząc ścieg. Dla prawidłowego rozwijania i układania się nici niezbędne jest, żebyśmy w owerloku używali dużych szpulek. Jednymi z najchętniej wybieranych nici w naszej ofercie są wysokiej jakości niemieckie produkty Madeira. Proponowany zestaw Madeira 8092 to praktyczny zbiór nici w kolorze białym, szarym i czarnym.

  • Nawój: 1200 m
  • Grubość: 125
  • Kolory: biały, szary, czarny
Producent:
MADEIRA
Nawój:
  • 1200 m

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij