Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Wykrój na dziecięcą sukienkę margaretkę

I NEEDLE MARGARETKA
Cena brutto
19.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Wykrój INeedle KIDS na sukienkę margaretkę dziecięcą

Dostępne w naszym sklepie internetowym wykroje krawieckie pozwolą Ci na przygotowanie różnych elementów odzieży od podstaw, całkowicie samodzielnie. Wśród dostępnych wykrojów znajdziesz proste lekkie sukienki na lato, jak i bluzki, bluzy a nawet kombinezony i stylowe marynarki. Nic nie daje takiej satysfakcji, jak samodzielne przygotowanie nowej rzeczy. Sprawdź jak proste może być to z wykrojami INeedle. Teraz wśród wykrojów znajdziesz nową linię INeedle KIDS, czyli drukowane, czytelnie oznaczone wykroje dziecięce.

Na podstawie tego wykroju z łatwością przygotujesz luźną dziecięcą sukienkę margaretkę w rozmiarach od 86 do 134. Sukienka Margaretka charakteryzuje się lekkim dopasowaniem w górnej części i delikatnie rozszerza się ku dołowi. Dekolt sukienki ma mały kołnierzyk i jest wykończony zostaje delikatnym wiązaniem. Sukienka będzie mieć rękaw długości 3/4. Wykrój na dziecięcą sukienkę, podobnie jak inne wykroje Ineedle, jest umieszczony na dużym arkuszu papieru z wyraźnie wyznaczonymi liniami odpowiadającymi za poszczególne rozmiary - każdy rozmiar posiada inny kolor, dlatego z łatwością zorientujesz się w oznaczeniach. Poza samym wykrojem na arkuszu znajdziesz również przydatne wskazówki i podpowiedzi np. jak prawidłowo zdjąć miarę i dobrać rozmiar.

Z jakich materiałów najlepiej uszyć sukienkę Ineedle?

Do uszycia dziecięcej sukienki polecany jest wybór miękko układających się dzianin fakturowanych, gładkich lub we wzory, dżersej, punto naturalne bądź mieszane.

Do uszycia sukienki w rozmiarze od 86 do 134 potrzebne jest od 82 cm do 157 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm), a także lamówka o długości 25 cm.

Producent:
iNEEDle
Rodzaj wykroju:
Dziecięcy
Poziom trudności:
Bardzo łatwy

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij