Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Klej tymczasowy do tkanin w sprayu 250ml - ODIF 707

ODIF 707 250ML
do tkanin
Cena brutto
31.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Klej tymczasowy do papieru ODIF 707- spray 250 ml

Klej umożliwiający kilkukrotne przyklejanie i odklejanie tekstyliów. Ze względu na swoją właściwość bywa nazywany klejem repozycjonowalnym. Odif 707 jest wykorzystywany zarówno przez hobbystów jak i w procesach produkcyjnych.

ODIF 707 nie przenosi się na drugą powierzchnię, nie brudzi jej, nie pozostawia po sobie śladów. Ułatwia tymczasowe przytwierdzanie różnorodnych tekstyliów. Jest stosowany m.in. do aplikacji, szablonów krawieckich, regeneracji mat ploterowych.

Można go stosować do regeneracji mat ploterowych. W tym celu matę należy uprzednio oczyścić z resztek papieru/folii. Następnie koniecznie zabezpieczyć krawędzie maty, tak aby spryskać klejem tylko i wyłącznie powierzchnię roboczą maty. Można w tym celu wykorzystać np taśmę malarską. Na matę nanosi się równomierną warstwę kleju z odległości około 20 cm, a następnie pozostawia na minimum 30 sekund do wyschnięcia.

Do usuwania resztek kleju i oczyszczania m.in. mat ploterowych polecamy inny środek z serii - Odif DK5 rozpuszczający kleje.

Producent:
ODIF

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij