Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI

Jak kupować na raty w sklepie ETI Radość Szycia?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu naszych Klientów, za zakupy w sklepie ETI można zapłacić ratami. Specjalna oferta RATY 0 % umożliwia rozłożenie kwoty zakupu na maksymalnie 10 równych rat, bez żadnych dodatkowych kosztów i ukrytych opłat.

Co jeśli chcesz rozłożyć zakup na więcej, niż 10 rat?
Santander Consumer Bank, który realizuje kredyty na zakupy w naszym sklepie, umożliwia również rozłożenie zakupu na od 8 do 50 rat, jednak w tym przypadku należy wziąć pod uwagę dodatkowy koszt takiego kredytu, który będzie zależny od aktualnej oferty Santander Consumer Banku..

Minimalna kwota zamówienia to 200 zł, a maksymalna aż 50.000 zł co sprawia, że każde z urządzeń dostępnych w naszej ofercie można zamówić na raty.

Maszyna do szycia na 10 rat

JAK KUPIĆ MASZYNĘ DO SZYCIA NA RATY?

To bardzo proste. Dodaj interesujące Cię produkty do wirtualnego koszyka, a następnie kliknij przycisk "ZAMÓW". Wypełnij wszystkie pola swoimi danymi adresowymi, a następnie wybierz dogodną formę dostawy. Wśród dostępnych metod płatności zaznacz: ZAKUP NA ERATY (Raty 0%)

Po raz ostatni upewnij się, że wszystko zgadza się w Twoim zamówieniu, a następnie potwierdź je przyciskiem "ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE". W przeglądarce wyświetlone zostanie potwierdzenie złożenia zamówienia, a Twoim zadaniem będzie teraz wypełnienie wniosku kredytowego, w tym celu naciśnij przycisk "ZŁÓŻ WNIOSEK". Przygotuj dowód osobisty, może być przydatny podczas uzupełniania danych.

Wniosek kredytowy - krok 1.

Wybierz sposób zawarcia umowy.

PRZELEW - metoda wymaga posiadania konta bankowego z dostępem internetowym. W celu weryfikacji tożsamości konieczne będzie wykonanie przelewu 1 ZŁ na wskazane przez bank numer konta. Po weryfikacji złotówka zostanie zwrócona. To popularna i bardzo szybka metoda. Jeśli posiadasz stałe dochody lub wiarygodną historię kredytową, cały proces może zakończyć się nawet w kilka godzin.

KURIER - tradycyjna metoda, wymagająca pośrednika, który dostarczy dokumenty do Twojego domu. Ze względu na czas potrzebny na przygotowanie dokumentów, przyjazd do Twojego domu, a następnie odesłanie dokumentacji do banku - proces realizacji jest znacznie dłuższy, niż w pierwszym przypadku.

Kup maszynę do szycia na raty

Wniosek kredytowy - krok 2.

Wybierz dogodną ilość rat. Jeśli chcesz, możesz także wybrać wysokość wpłaty własnej- czyli część wartości zakupów, jaką opłacisz samodzielnie i nie nie będzie dzielona na raty.

Jak kupić maszynę do szycia na raty

Wniosek kredytowy - krok 3.

Przygotuj dowód osobisty - może być przydatny podczas wypełniania formularza. Na tym etapie zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza danymi osobowymi, niezbędnymi do udzielenia kredytu na zakup.

Po wypełnieniu formularza upewnij się, że wszystkie dane zostały wpisane prawidłowo i zatwierdź go.
Jeśli będzie to potrzebne, skontaktuje się z Tobą konsultant Santander Consumer Banku, w celu uzupełnienia dodatkowych danych, niezbędnych do określenia Twojej zdolności kredytowej. Przygotuj dowód osobisty i informację na temat wysokości i źródła dochodów.

Wniosek kredytowy - krok 4.

Podpisanie umowy następuje w sposób, jaki został wybrany w pierwszym kroku składania wniosku.

Umowa drogą elektroniczną (on-line)
Santander Consumer Bank udostępni do pobrania dokumentację kredytową w formie elektronicznej (plik PDF). Zapoznanie się z umową i akceptację jej warunków potwierdzisz również drogą elektroniczną. W celu weryfikacji tożsamości zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu na kwotę 1 ZŁ na wskazany rachunek bankowy. Po właściwej weryfikacji złotówka zostanie zwrócona na Twoje konto.

Umowa doręczana za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Santander Consumer Bank skieruje do Ciebie dokumentację kredytową w formie papierowej, za pośrednictwem kuriera. Przed wydaniem dokumentów kurier poprosi Cię o okazanie dokumentu tożsamości. Zapoznaj się z nimi i złóż podpis w wymaganych miejscach. Dołącz dodatkowe dokumenty (jeśli są wymagane i wskazał to konsultant banku), a następnie przekaż dokumenty kurierowi.

Wniosek kredytowy - krok 5.

Finalizacja. Po końcowej weryfikacji i potwierdzeniu umowy kredytowej - sklep ETI otrzymuje informację o pozytywnej decyzji kredytowej i zgodę na wydanie towaru kupującemu. Jeśli ustalono wpłatę - poprosimy Cię o jej uregulowanie, a następnie przystąpimy do realizacji i wysyłki Twojego zamówienia.

W każdym miesiącu realizujemy od kilku do nawet kilkudziesięciu transakcji z ratalną formą płatności. Wielu zadowolonych klientów utwierdza nas w przekonaniu, że to wygodna forma realizowania zakupów w internecie.
Jeśli jest coś, co możemy zmienić lub poprawić - powiadom nas o tym.

W razie wątpliwości związanych z zakupem na raty możesz do nas zawsze zadzwonić 61/ 84 20 330 lub napisać:sklep.eti@maszynosfera.pl