Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Wyposażenie pracowni
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️

Stopka i płytka do ściegu prostego do Janome QXL605, TXL607 i Elna Lotus 2

860405906 JANOME
Cena brutto
125.12 
Dostępność: Dostępny od ręki
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Stopka i płytka ściegowa do ściegu prostego Janome

Ten zestaw doskonale sprawdzi się zawsze podczas szycia ściegiem prostym (stebnowym). Jest szczególnie przydatny w czasie szycie cienkich, bardzo delikatnych tkanin typu batyst czy jedwab, ale także doskonale sprawdzi się przy grubych i zbitych materiałach.
Mały otwór w stopce i płytce ściegowej sprawia, że w czasie szycia cienkiego materiału jest on lepiej przetrzymany i nie wpada w płytkę ściegową (co może mieć miejsce gdy stosujemy uniwersalną stopkę i płytkę), natomiast w przypadku grubych materiałów igła łatwiej przebija się przez ich strukturę co przekłada się na idealnie równy, płaski ścieg stebnowy.

Na płytce ściegowej znajdują się oznaczenia umożliwiające równe szycie od krawędzi materiału w przedziale od 1 do 4,5 cm. Dodatkowo znajdują się tam popularne kąty, które można wykorzystać podczas zszywania elementów szyjąc patchwork.

Stopka i płytka Janome pasuje do maszyn wieloczynnościowych:Janome QXL605, Janome TXL607 oraz Elna Lotus 2. Pozwana na szycie ściegiem prostym z centralną pozycją igły.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem prostym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu prostego