Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Stół drewniany START pod maszynę do szycia

.RMF 31.10.82.00
Cena brutto
1199.00 
Dostępność: Na zamówienie (ok. 21 dni roboczych)
+
Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Stół drewniany pod maszynę do szycia marki RMF model START

Stół START to podstawowy, mały stół do maszyny do szycia idealny do niewielkich przestrzeni. Wykonany jest przez markę RMF, specjalizującą się w produkcji mebli drewnianych pod maszyny do szycia różnych marek. Meble RMF produkowane są w całości w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

W odróżnieniu od klasycznego stołu czy biurka, stół START posiada specjalny, regulowany podblat i dopasowane płytki maskujące. Dzięki temu rozwiązaniu można wstawić w stół. Po zastosowaniu odpowiedniej płytki maskującej, przestrzeń robocza znajdzie się na wysokości blatu stołu, a Ty zyskasz w ten sposób dużą, wygodną i idealnie równą powierzchnię do szycia.

Płytki maskujące są dopasowana pod wybrany rodzaj maszyny do szycia. Marka RMF dysponuje płytkami do praktycznie każdego modelu maszyny. Dlatego, jeśli zmienisz maszynę na inną, możesz nadal korzystać z tego samego stolika. Wystarczy, że założysz do niego płytkę maskującą, pasującą do Twojego nowego modelu maszyny do szycia (płytki maskującej nie ma w komplecie ze stołem - znajdziesz ją TUTAJ).
Podstawowy stół marki RMF model START występuje w 5 wersjach kolorystycznych i przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Wymiary stołu START:

  • szerokość 90 cm
  • głębokość 50 cm
  • wysokość 75 cm

Dostępne kolory:

Stół drewniany START pod maszynę do szycia

Stół RMF START można połączyć z siedziskiem STOOL, które jest jednocześnie idealnym schowkiem. Siedzisko posiada 3 szuflady do przechowywania akcesoriów. Komoda/siedzisko STOOL jest sprzedawana oddzielnie. Więcej o produkcie STOOL przeczytasz TUTAJ.

Producent:
RMF

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij