Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Stół drewniany rozkładany CRAFT pod maszynę do szycia

.RMF 38.50.85.50 + RMF 19.65.16.044-XX
Cena brutto
7499.00 
Dostępność: Na zamówienie (ok. 21 dni roboczych)
+
Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Rozkładany, profesjonalny stół drewniany pod maszynę do szycia marki RMF model CRAFT

Nawet jeżeli szycie to tylko Twoje hobby i nie zajmujesz się nim profesjonalnie, posiadanie wygodnej przestrzeni do szycia może znacząco wpłynąć na Twój rozwój. Oczywiście można szyć przy stole kuchennym w jadalni lub przy biurku, ale odpowiedni nawet mały stół do szycia pomoże Ci w spokojnym, komfortowym rozwijaniu Twojej szyciowej pasji.
Obawiasz się, że nie masz wystarczająco miejsca w domu? Marka RMF stworzyła rozkładane stoły. Wystarczy kilka ruchów i zyskujesz przestrzeń, w której możesz wygodnie szyć, upinać, rysować, kroić itd. Po skończonym szyciu możesz złożyć stół, zostawiając maszyny do szycia, materiały i akcesoria krawieckie w środku. Nie musisz więc poświęcać nawet czasu na sprzątanie, nikt nie będzie widział, że panuje tam artystyczne nieład.

Stół CRAFT SINGLE to wszechstronny, rozkładany stół. Oferuje bardzo dużą, wygodną przestrzeń do szycia, cięcie i przechowywania. Z łatwością zmieścisz w nim materiały, akcesoria krawieckie, a także nawet dwie maszyny (np. maszynę do szycia i owerloka). Wykonany jest przez markę RMF, specjalizującą się w produkcji mebli drewnianych pod maszyny do szycia różnych marek. Meble RMF produkowane są w całości w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.
Przed rozłożeniem stół CRAFT wygląda jak klasyczna komoda.

Wymiary stołu CRAFT:

  • szerokość 88 cm
  • głębokość 100 cm
  • wysokość 89 cm
  • po rozłożeniu długość stołu wynosi 180 cm

Stół CRAFT jest dwustronny więc możesz go wysunąć na środek pokoju lub Twojej pracowni i swobodnie korzystać z każdej strony lub korzystać ze stron pojedynczo, obracając stołem w razie potrzeby (stół jest wyposażony w kółka więc obracanie jest bardzo proste). Z jedNej strony stołu CRAFT jest miejsce do szycia na maszynie. Gdy stół jest złożony, maszyna schowana jest w środku stołu, gdy chcesz szyć, należy po rozłożeniu stołu ustawić maszynę na odpowiedniej wysokości. Nie musisz samodzielnie podnosić maszyny.
Stół CRAFT jest wyposażony w unikalny, elektrycznie sterowany podnośnik RMF-easy-Softtech Lift, który ustawi Twoją maszynę na równej wysokości z blatem stołu. Dzięki temu zyskasz dużą, wygodną i idealnie równą powierzchnię do szycia. Co więcej, stół CRAFT jest wyposażony także w panel sterowania i-Touch (zamontowany w blacie), który posiada dwie funkcje pamięci: podnoszenie maszyny do pożądanej wysokości i opuszczenie maszyny (po skończonym szyciu). Także wystarczy jeden przycisk i maszyna ustawi się w idealnej pozycji. Po ustawieniu maszyny zostaje tylko założenie płytki maskującej.

Płytka wycięta pod kształt Twojej maszyny

Wraz z biurkiem otrzymasz dedykowaną płytkę maskującą dociętą do kształtów Twojej maszyny. Firma RMF dysponuje płytkami do praktycznie każdego modelu maszyny dostępnego na rynku. Dlatego, jeśli zmienisz maszynę na inną, możesz nadal korzystać z tego samego stolika. Wystarczy, że założysz do niego właściwą płytkę maskującą, pasującą do nowej maszyny.
Pamiętaj by w uwagach do zamówienia poinformować nas do jakiego modelu maszyny potrzebujesz biurko.

Zastanawiasz się co z przewodem zasilającym i kablem łączącym rozrusznik nożny? Wewnątrz stołu są na nie specjalne otwory, plus dodatkowo jest listwa zasilająca, do której możesz podłączyć np. dodatkowe oświetlenie.
Stół marki RMF model BASE występuje w 6 wersjach kolorystycznych. Możesz wybrać stół w jednym kolorze lub połączyć dwa kolory.

Dostępne kolory:

Stół drewniany rozkładany BASE pod maszynę do szycia

Producent:
RMF

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij