Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Stół drewniany rozkładany BASE pod maszynę do szycia

.RMF.37.44.82.51 + RMF 19.65.16.044-XX
Cena brutto
4999.00 
Dostępność: Na zamówienie (ok. 21 dni roboczych)
+
Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Rozkładany stół drewniany pod maszynę do szycia marki RMF model BASE

Stwórz własny kąt do szycia, który wcale nie musi zajmować dużo miejsca. Nawet mały, rozkładany stół może radykalnie zmienić Twoją wygodę i komfort w czasie szycia. Obawiasz się, że nie masz wystarczająco miejsca w domu? Marka RMF tworzy rozkładane stoły pod maszyny do szycia. Wystarczy kilka ruchów i zyskujesz dużą, wygodną przestrzeń. Po skończonym szyciu możesz złożyć stół, zostawiając maszynę do szycia, materiały i akcesoria krawieckie w środku. Nie musisz więc poświęcać nawet czasu na sprzątanie, nikt nie będzie widział, że panuje tam artystyczne nieład.
Stół BASE to rozkładany, drewniany stół, przy który możesz wygodnie szyć, kroić, rysować czy upinać. Możesz w nim swobodnie przechowywać maszynę do szycia i drobne akcesoria krawieckie. Wykonany jest przez markę RMF, specjalizującą się w produkcji mebli drewnianych pod maszyny do szycia różnych marek. Meble RMF produkowane są w całości w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Wymiary stołu START:

  • szerokość 88 cm
  • głębokość 50 cm
  • wysokość 75 cm
  • po rozłożeniu długość stołu wynosi 152 cm

Rozłożenie stołu BASE jest bardzo proste. Wystarczy podnieść blat, otworzyć drzwiczki i zdjąć górną płytkę maskującą. Wewnątrz stołu jest specjalne miejsce na maszynę. Nie musisz samodzielnie podnosić maszyny. Stół BASE jest wyposażony w unikalny, elektrycznie sterowany podnośnik RMF-easy-Softtech Lift, który ustawi Twoją maszynę na równej wysokości z blatem stołu. Dzięki temu zyskasz dużą, wygodną i idealnie równą powierzchnię do szycia. Stół BASE jest wyposażony także w panel sterowania i-Touch (zamontowany w blacie), który posiada dwie funkcje pamięci: podnoszenie maszyny do pożądanej wysokości i opuszczenie maszyny (po skończonym szyciu).
Po ustawieniu maszyny w stole zostaje tylko założenie płytki maskującej i można szyć.

Płytka wycięta pod kształt Twojej maszyny

Wraz z biurkiem otrzymasz dedykowaną płytkę maskującą dociętą do kształtów Twojej maszyny. Firma RMF dysponuje płytkami do praktycznie każdego modelu maszyny dostępnego na rynku. Dlatego, jeśli zmienisz maszynę na inną, możesz nadal korzystać z tego samego stolika. Wystarczy, że założysz do niego właściwą płytkę maskującą, pasującą do nowej maszyny.
Pamiętaj by w uwagach do zamówienia poinformować nas do jakiego modelu maszyny potrzebujesz biurko.

Zastanawiasz się co z przewodem zasilającym i kablem łączącym rozrusznik nożny? Wewnątrz stołu są na nie specjalne otwory, plus dodatkowo jest listwa zasilająca, do której możesz podłączyć np. dodatkowe oświetlenie.
Stół marki RMF model BASE występuje w 6 wersjach kolorystycznych. Możesz wybrać stół w jednym kolorze lub połączyć dwa kolory.

Dostępne kolory:

Stół drewniany rozkładany BASE pod maszynę do szycia
Producent:
RMF

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij