Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Profesjonalna rama do quiltingu (pikowania)

GRACE Q-ZONE HOOP FRAME
Cena brutto
6999.00 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Kompaktowa, regulowana rama do quiltu (quiltingu, pikowania)

Rama służy do płynnego i precyzyjnego prowadzenia maszyny, umożliwiając tworzenie pięknych pikowanych wzorów. Została stworzona z myślą o profesjonalnym pikowaniu na narzutach patchworkowych, kołdrach, pościelach, poszewkach czy kocykach.

Dzięki pikowaniu strefowemu przy pomocy tej ramy można pikować nawet bardzo duże kołdry/narzuty. Wszystko dzięki unikatowemu systemowi przytrzymania materiałów i dołączonym klamrom, które idealnie naprężają warstwy. Klamry mocowane na drążkach umożliwiają właściwe upięcie warstw materiałów, zarówno na przodzie, tyle jak i bokach ramy. Klamry typu Bungee, pozwalające na uzyskanie odpowiedniego napięcia bocznego materiałów, idealne przy węższych projektach, których wymiary nie pozwalają na upięcie ich na bokach ramy. Dodatkowe zapięcia na gumowych paskach pozwolą wygodnie zwijać projekt w miarę jego tworzenia, umożliwiając przejście do kolejnej strefy. Wszystkie potrzebne klamry jak i zapięcia znajdują się w standardowym wyposażeniu ramy do quiltu.

Dzięki możliwości regulowania nóżek, przy pomocy ramy można pracować na stojąco lub siedząco. Ramę można obsługiwać zarówno z przodu i z tyłu. Kolejnym atutem ramy jest możliwość łatwego dostosowania obszaru roboczego ramy (jej wielkości) do danego projektu, a nawet do przestrzeni pracowni (wymiary podane na zdjęciach produktu).

Za płynne i precyzyjne prowadzenie maszyny w ramie odpowiada wózek "G-Series", idealne wyważenie wózka sprawia, że maszynę można przesuwać przy pomocy niewielkiej siły, nawet jednej ręką. Rama wykonana jest przez wiodącego producenta profesjonalnych produktów do pikowania z USA "The Grace Company".

Do ramy można zamocować specjalny wskaźnik umożliwiający prowadzenie wózka z maszyną do szycia według określonego schematu pikowania. Daje to możliwość tworzenia powtarzalnego wzoru za każdym razem.

Producent:
THE GRACE COMPANY

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij