Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Prasa do czapek Cricut Hat Press

.CRICUT HAT PRESS
Cena brutto
799.00 
Dostępność: Wysyłka w ciągu ok. 7 dni
+
Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Prasa Cricut Hat Press

Prasa Cricut Hat Press to ręczne urządzenie do ozdabiania czapek i kapeluszy przy użyciu folii flex lub techniką sublimacji.

Przy użyciu prasy termotransferowej Cricut możesz w kilka chwil nanieść unikalne wzory na czapki i kapelusze. Przygotuj personalizowane czapki z daszkiem na imprezy okolicznościowe lub specjalne okazje. Urządzenie można wykorzystać zarówno w punkcie usługowym, firmie reklamowej jak i na własny, hobbystyczny użytek.

Prasa dysponuje wyprofilowaną ceramiczną płytą grzewczą o rozmiarze 5 x 3 cala (to ok. 12,5 x 7,5 cm). Dzięki swojemu kształtowi odpowiednio dopasowuje się do czapek, dając równomierne rozprowadzenie ciepła i idealne wprasowanie folii w tkaninę. Prasa posiada 3 poziomy ciepła, maksymalny poziom temperatury wynosi 205ºC.

W komplecie z urządzeniem otrzymasz dedykowaną formę, która stanowi podkładkę w czasie wprasowywania folii. Przy jej wykorzystaniu uzyskasz twardy podkład dopasowany kształtem do prasy. Rozmiar formy dopasowany jest do większości czapek i kapeluszy.

Łatwość obsługi to jedna z większych zalet prasy Cricut Hat Press. Wraz z urządzeniem otrzymasz dostęp do aplikacji Cricut Heat, która pozwoli na łatwe zarządzanie ustawieniami prasy. Kontrola czasu i temperatury odbywa się z poziomu aplikacji. W aplikacji znajdziesz też wskazówki jak przygotować pierwszą naprasowankę. Z aplikacją można połączyć się przy użyciu Bluetooth.

Wszechstronność prasy - możesz wykorzystać ją zarówno do wgrzewania folii termotransferowych: flock i flex, jak i Infusible Ink i materiałów dedykowanych do sublimacji. Prasa do czapek Cricut jest rewelacyjnym uzupełnieniem pracowni, współpracując z ploterem tnącym.

Uwaga: Produkt wymaga aktywacji w celu rozpoczęcia pracy za pomocą aplikacji Cricut Heat i urządzenia mobilnego podłączonego do Internetu.

Producent:
CRICUT

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij