Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Płytka do przeszywania zgrubień

832820007 JANOME
Cena brutto
12.99 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Płytka Janome do przeszywania zgrubień

W ofercie naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy nie tylko różnorodne maszyny do szycia, ale również szeroki wybór dodatków i akcesoriów. Począwszy od stopek, nici przez krawieckie nożyce, aż po małe przydatne dodatki takie jak płytka do przeszywania zgrubień. Staramy się stale rozwijać naszą ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć u nas to, czego potrzebuje. Niezależnie od tego czy szyjesz wyłącznie w domowym zaciszu z zamiłowania, czy zajmujesz się tym zawodowo, mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie online będą dla Ciebie przyjemnością.

Płytka przeznaczona do łatwiejszego przeszywania zgrubień ma za zadanie sprawić by stopka dociskowa w Twojej maszynie była zawsze ustawiona poziomo. Jeśli spędzasz przy maszynie trochę czasu, na pewno dostrzegasz problem przeszywania zgrubień, w szczególności gdy stopka blokuje się i nie chce płynnie najechać na zgrubienie materiału. Z pomocą w takim momencie może przyjść ta niewielka płytka.

Zatrzymaj się tuż przed zgrubieniem, unieś stopkę a następnie wsuń pod nią od tyłu płytkę. Po opuszczeniu stopki będzie ona wyraźnie wyżej, dzięki czemu wejście na zgrubienie nie będzie stanowić takiego problemu. Przeszyj fragment materiału, a następnie gdy stopka zejdzie z płytki podłóż ją z przodu, tak aby stopka schodząc ze zgrubienia nie ustawiała się pod dużym kątem, lecz zeszła płynnie na płytkę do przeszywania zgrubień.

Utrzymując stopkę dociskową poziomo ułatwia się pracę maszynie - dzięki temu ząbki równomiernie przesuwają materiał, ścieg jest równy i dokładny, a końcowy efekt estetyczny i satysfakcjonujący.

Płytkę można również wykorzystywać do ustabilizowania guzika w trakcie jego przyszywania na maszynie.

Płytkę często wykorzystuje się również do stabilizowania guzików w trakcie ich przyszywania na maszynie.

Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij