Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Nożyczki Prym zig-zag (22 cm, ząbkowane)

PRYM 610555
Cena brutto
99.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Nożyczki PRYM z ostrzem ząbkowanym ZYGZAK

Nożyczki charakteryzują się specyficznym ostrzem w kształcie linii zygzakowej, stąd ich potoczna nazwa zygzaki. Tego rodzaju nożyczki są przeznaczone do zabezpieczania krawędzi materiału przed strzępieniem, wtedy gdy nie będziemy go obrzucać na maszynie. Równie często są używane po prostu do wycinania ozdobnych kształtów. Po nożyczki zygzakowe Prym sięgają często rękodzielnicy i hobbyści, którzy szukają sposobu na urozmaicenie swoich projektów.

Nożyczki Prym 610 555 wykonane są ze stali nierdzewnej, z kolei rękojeść jest z tworzywa sztucznego. Rączkę wyprofilowano w taki sposób, by mniej męczyła dłoń w trakcie cięcia. Całkowita długość tych nożyczek to 22 cm, z czego samo ostrze stanowi 10 cm.

Dla zachowania nożyczek jak najdłużej w dobrej kondycji warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim uważaj, by nożyczki nie upadły na podłogę. Ostrza nożyczek są precyzyjnie ustawione względem siebie, upadek może narazić je na odkształcenie co wpłynie drastycznie na jakość cięcia. Do czyszczenia nożyczek wykorzystaj suchą, miękką szmatkę. Nie zaleca się mycia nożyczek pod bieżącą wodą.

  • Model: PRYM 610 555
  • Długość nożyczek: 22 cm
  • Długość ostrza: 10 cm
  • Typ ostrza: ząbkowane
Producent:
PRYM
Długość nożyczek:
  • 22 cm
Długość ostrza:
  • 10 cm
Rodzaj ostrza:
zygzakowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij