Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
2%

Maszyna do szycia Juno J15 plus torba na maszynę

.JUNO J15 + TORBA
Cena brutto
649.00  Cena regularna 658.99 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

W zestawie otrzymasz:
 Maszyna do szycia Juno J15 plus torba na maszynę, fig. 2
1  x 579.00 zł
 Maszyna do szycia Juno J15 plus torba na maszynę, fig. 3
1  x 79.99 zł 70.00 zł

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Juno by Janome J15 i praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.

Zestaw zawiera:

  • Maszynę Juno Janome J15
    To jest jedną z najchętniej wybieranych maszyn przez początkujących, a także dla dzieci. Obsługa maszyny Juno J15 jest bardzo łatwa. Ten model posiada 15 niezbędnych programów ściegowych, znajdziemy zatem ściegi proste, zygzakowe, owerlokowy oraz ozdobne. Wybór i regulacja ściegów odbywa się za pomocą dwóch, dużych i czytelnie oznaczonych pokręteł na przodzie maszyny. To jeden z nielicznych modeli, które zostały wyposażone w osłonę igły, zabezpieczającą palce przed przypadkowym ukłuciem w czasie szycia. Dzięki temu z Juno J15 bez obaw mogą korzystać dzieci i nastolatki zaczynające przygodę z szyciem. Maszyna do szycia Juno J15 została wyposażona także oświetlenie LED i uchwyt stopek Matic, czyli szybką i wygodną wymianę stopek.Maszyna do szycia Juno by Janome J15 to dobra maszyna dla początkujących, jak i wszystkich ceniących prostotę, trwałość i niezawodność.

  • Torbę na maszynę
    Doskonała do przechowywania czy transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce.
Producent:
JUNO BY JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij