Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Mały wkrętak Janome

820832005 JANOME
Cena brutto
8.84 
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Wkrętak płaski Janome

Odkręcenie płytki ściegowej w maszynie do szycia może wbrew pozorom okazać się niełatwym zadaniem. Wynika to z dość niewielkiej przestrzeni jaka jest pomiędzy płytką a znajdującym się kilkanaście centymetrów wyżej fragmentem obudowy. Typowe wkrętaki stosowane do domowych prac mogą okazać się po prostu zbyt długie, aby odkręcić nimi śruby mocujące płytkę.

W większości modeli maszyn do szycia już w komplecie, w standardowym wyposażeniu, otrzymujemy mały wkrętak do zadań specjalnych, między innymi zdolny do odkręcenia płytki. Jeśli jednak w Twojej maszynie nie ma takiego śrubokręta lub z biegiem czasu najzwyczajniej się zagubił - proponujemy mały wkrętak Janome. Sprawdza się on idealnie do wykręcania śrub mocujących płytkę ściegową w maszynie wieloczynnościowej, owerloku, renderce. Doskonale spisuje się również do odkręcania stopki, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Charakterystyczne poszerzenie na uchwycie pozwala na lepsze przełożenie siły, dlatego stosunkowo łatwo odkręca się nim nawet mocno dokręcone śrubki. Rękojeść jest wykonana z tworzywa sztucznego, z kolei grot z utwardzanej stali. Końcówka wkrętaka jest płaska. Śrubokręt jest solidnie wykonany, nie musisz obawiać się o jego trwałość.
Całkowita długość tego wkrętaka to niecałe 7 centymetrów. Tego typu wkrętak jest niezbędnym elementem wyposażenia maszyny, jeśli chcesz móc o nią samodzielnie zadbać. Regularne zdejmowanie płytki ściegowej i czyszczenie zbierających się pod nią zabrudzeń, pyłków i strzępków nici to jedna z podstawowych czynności, której zaniedbanie może w krótkim czasie doprowadzić do kłopotów z poprawną pracą maszyny.

To nie to czego potrzebujesz? Sprawdź również inne wkrętaki przydatne do maszyn do szycia w ofercie naszego sklepu internetowego.

Producent:
JANOME

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij