Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Pracownia
Części
Promocje
Nowości

Elastyczna miarka do mierzenia krzywych Prym

PRYM 611312
Cena brutto
49.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Elastyczna miara krawiecka do mierzenia krzywych PRYM

W naszym sklepie internetowym obok klasycznych centymetrów krawieckich znajdziesz również bardziej specjalistyczne przybory, takie jak elastyczna miarka do odmierzania krzywych i łuków. Miara posiada wewnątrz metalowy rdzeń, który umożliwia jej łatwe wyginanie w dowolny kształt. Po ukształtowaniu jest na tyle sztywna, że możesz przenosić kształt. Tworzywo, z którego wykonano miarę nie odbarwia się, ani nie traci elastyczności z upływem czasu.

Miara do krzywych jest przydatna np. przy odmierzaniu łuków na podkrój szyi czy rękawów. Ma szerokość 1 cm, co ułatwia odrysowanie elementów z 1 cm zapasem na szwy.

  • Długość: 50 cm
  • Skala: cale z jednej, centymetry z drugiej

Miarka niemieckiej marki Prym, znanej przede wszystkim z produkcji popularnych zapięć - nap. Przedsiębiorstwo Prym jest jedną z najstarszych działających na terenie Niemiec firm. Od niemal 500 lat opracowując coraz to nowe dodatki pasmanteryjne i akcesoria krawieckie. W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć duży wybór produktów Prym, począwszy od małych obcinaczek, rozpruwaczy czy igieł do ręcznego szycia, przez nożyczki, napownice a nawet specjalne kleje do tekstyliów.

Producent:
PRYM

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij