Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI

Stopka pływająca do szycia jeansu, zgrubień, szwów

STOPKA PŁYWAJĄCA
Cena brutto
79.99 
Dostępność: Brak
 

Specjalna stopka do szycia jeansu, zgrubień i szwów

Szybkowymienna stopka pływająca zaprojektowana w systemie Matic. Dzięki niej znacznie łatwiej poradzisz sobie z przeszywaniem zgrubień materiału.
Z pewnością znasz sytuację, kiedy podczas szycia przód stopki unosi się mocno do góry, a materiał przestaje być równo przesuwany. W efekcie ścieg w tym miejscu robi się wyraźnie gęstszy, a w skrajnym przypadku maszyna zaczyna szyć w miejscu. Z pomocą przychodzi stopka do szycia jeansu i zgrubień.
Dzięki specjalnej budowie stopka, przechodząc przez zgrubienie, cały czas równomiernie dociska materiał do płytki i ząbków. To pomocne rozwiązanie podczas szycia jeansu, jak i zgrubień i szwów innych materiałów. Stopka posiada niewielki otwór, dlatego służy przede wszystkim do szycia ściegiem prostym.

Stopka pasuje do większości maszyn domowych, zarówno w chwytaczem wahadłowym, jak i rotacyjnym m.in. do maszyn Brother, Janome, Elna, Husqvarna (do serii Emerald wymagana zmiana uchwytu na matic - KLIK), do nowych modeli Łucznik i Singer oraz starych modeli Łucznik i Singer po zastosowaniu odpowiedniego uchwytu. W razie wątpliwości napisz do nas.

Producent:
ETI
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
Rodzaj stopki:
  • Pływająca

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij