Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Mata do ploterów Silhouette Cameo 4 (12" x 24")

SILH-NICAPA-30x60
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Duża mata NICAPA do ploterów Silhouette 12" x 24" (30 x 60cm) - zamiennik

W sklepie internetowym eti.com.pl zebraliśmy dla Ciebie szereg przydatnych akcesoriów nie tylko do maszyn do szycia, owerloków czy hafciarek, ale także do proponowanych przez nas ploterów tnących. Obok zapasowych ostrzy, specjalnych uchwytów na przyrządy, pisaków czy narzędzi do zdejmowania folii przylepnych znajdziesz u nas również maty do ploterów przeznaczone do najpopularniejszych marek dostępnych na rynku. Niezależnie od tego czy wykorzystujesz swój ploter hobbystycznie czy do profesjonalnych projektów, jakość oferowanych przez nas akcesoriów będzie dla Ciebie zadowalająca.

Jeśli chcesz rozszerzyć pole pracy swojego plotera Silhouette możesz wykorzystać dużą matę do cięcia do ploterów Silhouette Cameo. Jej wymiar to 12 x 24 cale, co odpowiada w zaokrągleniu 30 x 60 cm. Mata pomoże w realizacji większych projektów, jak i zawsze wtedy gdy zechcesz wycinać jednocześnie wiele elementów. Na powierzchni maty umieszczone są linie pomocnicze przecinające się pod kątem prostym, sprzyja to dokładnemu pozycjonowaniu materiału na macie. Powierzchnia maty z kolei jest pokryta specjalną samoprzylepną warstwą, zapewniając stabilne ułożenie materiału w trakcie jego wycinania.

Warto mieć na uwadze, że mata jest elementem eksploatacyjnym. W przypadku częstej pracy z różnymi typami papieru to właśnie mata zużyje nam się najszybciej. Klej, którym pokryta jest mata jest co prawda trwały i pozwoli na wielokrotne wykorzystanie, jednak z biegiem czasu jego lepkość zmniejszy się, a nasze kartki mogą zacząć odklejać się podczas cięcia, co jest szczególnie niebezpiecznie w przypadku ażurowych wzorów. Matę możemy zregenerować przy użyciu specjalnych klejów lub po prostu wymienić na nową.

Mata przeznaczona jest do ploterów Silhouette Cameo 4 oraz Cameo 4 PRO, jak i starszych wersji Cameo 1, 2, 3.

Producent:
NICAPA
Typ produktu:
  • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 1
  • SILHOUETTE CAMEO 2
  • SILHOUETTE CAMEO 3
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij