Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Mata NICAPA do ploterów Silhouette Cameo 4 (12" x 12")

SILH-NICAPA-30x30
Cena brutto
[Wycofany z oferty]
Dostępność: Brak

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Mała mata NICAPA do ploterów Silhouette 12" x 12" (30 x 30 cm) - zamiennik

Jeśli mata w Twoim ploterze wymaga już wymiany polecamy Twojej uwadze zamienniki firmy Nicapa. To świetna alternatywa dla znacznie droższych, oryginalnych mat Silhouette. Mała, standardowa mata o wymiarze 12 x 12 cala, czyli w przybliżeniu 30 x 30 cm. Umożliwia realizację znakomitej większości projektów z udziałem plotera. Na jej powierzchni znajdują się równoległe linie pomocnicze, sprzyjające precyzyjnemu pozycjonowaniu materiałów na macie. Powierzchnia maty jest pokryta samoprzylepną warstwą, która stabilizuje ułożenie materiału podczas wycinania.

Warto pamiętać, że maty są elementem który będzie naturalnie zużywał się w trakcie korzystania z plotera. Klej, którym pokryta jest mata jest co prawda trwały i pozwoli na wielokrotne wykorzystanie, jednak z biegiem czasu jego lepkość stopniowo zacznie słabnąć i na przykład nasze kartki mogą zacząć odklejać się podczas cięcia, co jest szczególnie niebezpiecznie w przypadku ażurowych wzorów. Jeśli wiesz, że będziesz regularnie używać swojego plotera, warto rozważyć zakup zapasowych mat już na starcie.

W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy duży wybór akcesoriów niezbędnych do swobodnej pracy ploterami tnącymi. Najczęściej przydatne są zapasowe ostrza, które zużywają się z biegiem czasu. Podobnie sprawa ma się z matami ploterowymi, których przylepna powierzchnia także będzie stopniowo tracić swoje właściwości. Maty można próbować regenerować przy użyciu klejów w sprayu lub wymienić zużytą matę na nową, co od razu pozytywnie wpłynie na jakość cięcia plotera.

Mata przeznaczona jest do ploterów Silhouette Cameo 4 oraz Cameo 4 PRO, jak i starszych wersji Cameo 1, 2, 3.

Producent:
NICAPA
Typ produktu:
  • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 1
  • SILHOUETTE CAMEO 2
  • SILHOUETTE CAMEO 3
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij