Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Wyposażenie pracowni
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️

Program GRATIS do hafciarki

Zainteresowanie domowym haftowaniem nieustannie rośnie i coraz częściej zwracają się do nas osoby chcące haftować np. na szytych własnoręcznie torbach, bluzkach czy nawet maskotkach. Z myślą o wszystkich pragnących rozpocząć swoją przygodę z haftem przygotowana została najnowsza promocyjna oferta Janome.


WYBIERAJĄC HAFCIARKĘ JANOME MC400E PROGRAM JANOME DIGITIZER JUNIOR VER. 5.0
OTRZYMASZ CAŁKOWICIE ZA DARMO !


Program hafciarski pozwala na przygotowanie plików, które są odczytywane przez hafciarkę. Dzięki niemu możesz tworzyć napisy i monogramy w wielu różnych czcionkach, edytować wzory, jak i zarządzać kolorami, kolejnością haftowania czy rodzajem wypełnienia. Digitizer JR to podstawowa wersja programu, idealna dla osób nie mających doświadczenia i chcących uczyć się sztuki haftowania. Program jest w całości w języku polskim, a otrzymując go gratis zaoszczędzasz aż 1099 złotych.

Hafciarka Janome MC400E

Hafciarka Janome MC400e

Innowacyjna Japońska maszyna pojawiła się w 2016 roku i bardzo szybko stała jedną z najpopularniejszych "jednoigłówek" w Polsce.

Hafciarkę z powodzeniem można używać zarówno w domu, jak i w małych zakładach usługowych czy produkcyjnych. Jej ogromną zaletą jest pole haftu, wynoszące 20 x 20 cm. Trudno znaleźć maszynę o podobnych parametrach w tym pułapie cenowym.

Intuicyjne menu w języku polskim sprzyja szybkiemu poznaniu wszystkich funkcji i możliwości hafciarki. Obsługa maszyny nie sprawi trudności nawet osobom bez doświadczenia.

Choć jest to maszyna jednoigłowa, oczywiście można na niej wykonać wielokolorowe wzory. Maszyna gdy zakończy haftowanie jednym kolorem automatycznie zatrzyma się i zasygnalizuje konieczność zmiany nici.

Dużym atutem tego modelu hafciarki jest bardzo solidny, stabilnie mocowany tamborek, czyli element, w którym umieszcza się haftowany materiał. Dzięki temu nawet hafty wykonane na grubych materiałach są perfekcyjnej jakości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o hafciarce? Kliknij tutaj, by przejść do pełnego opisu Janome MC400E.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer Junior ver 5.0

Program do projektowania haftów Janome Digitizer JR 5.0

Program, który rozszerzy możliwości każdej hafciarki przygotowany został specjalnie dla Janome przez renomowaną w branży hafciarskiej australijską firmę Wilcom.

Ten wszechstronny program daje duże możliwości, pozostając jednocześnie prostym i intuicyjnym w obsłudze, m.in. dzięki temu, że jest w całości w języku polskim. Wszystko to sprawia, że świetnie sprawdza się dla osób stawiających pierwsze kroki w dziedzinie hafciarstwa.

Z pomocą Digitizera JR ver. 5.0 z łatwością możesz zarządzać kolejnością haftowania, kolorami, rodzajem podszycia czy wypełnienia, jak i edytować wzory i zapisywać je w formatach odpowiednich dla hafciarek różnych producentów. Program spisze się świetnie do przygotowania napisów i monogramów, w tym celu posiada wbudowane 25 czcionek hafciarskich.

W programie można uzyskać rzeczywisty podgląd haftu na wybranym tamborku, a także profesjonalny wydruk wzoru z podaniem ilości potrzebnej nici górnej i spodniej oraz ilością wkłuć.

Wersję podstawową Digitizer JR ver 5.0 można w dowolnym momencie rozszerzyć do pełnej, profesjonalnej wersji Digitizer MBX. Jest ona również w całości w języku polskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie? Kliknij tutaj, by przejść do pełnego opisu Janome Digitizer JR 5.0