Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog

Akcesoria Janome GRATIS!


Janome to nie tylko maszyny do szycia, ale także szeroki wachlarz różnorodnych akcesoriów krawieckich. Chcemy abyś mógł je poznać i z ich pomocą czerpać radość z szycia. Postanowiliśmy więc obdarować Ciebie trzema najbardziej przydatnymi stopkami oraz wyjątkowymi igłami Janome!

Przy zakupie maszyny Janome otrzymasz GRATIS:

STOPKĘ DO WSZYWANIA ZAMKA KRYTEGO
Zamek kryty jest bardzo popularny i najczęściej wykorzystuje się go w spódnicach, sukienkach, bluzkach czy poduszkach. Z tą stopką jego wszycie staje się banalnie proste. Stopka podczas szycia odgina ząbki zamka, dzięki czemu po wszyciu jest on niemal niewidoczny.

STOPKĘ DO MARSZCZENIA
Dzięki niej uzyskanie równomiernego marszczenia stanie się możliwe. Efekt jaki można uzyskać jest uzależniony od materiału oraz ustawień maszyny.

STOPKĘ DO WSZYWANIA LAMÓWKI
Wszycie zarówno zaprasowanej, jak i niezaprasowanej lamówki dzięki tej stopce staje się niesamowicie wygodne. Maksymalna szerokość to 25mm dla niezaprasowanej (po uszyciu 5,5mm) oraz od 10 do 14 mm dla lamówki zaprasowanej (po uszyciu 5,5 mm)

IGŁY JANOME BLUE TIP
Unikatowe igły z charakterystyczną niebieską kolbą, produkowane wyłącznie dla Janome. Świetnie spisują się podczas szycia i haftowania lekkich dzianin i tkanin. Na czubku igły znajduje się mała kuleczka, ułatwiająca wejście w strukturę materiału.


Gratisowe stopki występują w trzech rodzajach i dodawane są odpowiednio do wybranego modelu maszyny. Promocją są objęte następujące modele maszyn:

Janome 415

JANOME 415

Janome 419s

JANOME 419s

Janome 920

JANOME 920

Janome 523HD

JANOME 523HD

Janome 393

JANOME 393

Janome 423s

JANOME 423s