Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Plotery
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części
Promocje

Prasa termiczna Texi do czapek, 10 x 20 cm

.TEXI HP-0408FC
Cena brutto
2990.00 
Dostępność: Wysyłka zajmie około 3 dni
+
Dodaj do schowka  Porównaj 
 

Prasa termiczna do czapek TEXI HP-0408FC

Prasa termiczna nanoszenia wzorów na czapki truckerki, czapki 5-panelowe, daszki i inne.

Nowoczesna prasa termotransferowa TEXI HP-0408FC jest zaprojektowana z myślą o pracy z czapkami. Wbudowany 5-calowy ekran dotykowy pozwala na bardzo intuicyjną obsługę urządzenia, a dzięki wyposażeniu w funkcję automatycznego otwierania obsługa prasy jest bardzo łatwa. Podstawowe parametry czyli temperaturę i czas wgrzewania ustawia się z poziomu panelu. Urządzenie daje możliwość zapisania do 99 własnych konfiguracji w pamięci prasy pod własnymi nazwami. Menu urządzenia jest w jezyku angielskim lub hiszpańskim, znajdziemy w nim statystyki urządzenia, a także możliwość przełączenia jednostek temperatury: celsjusza lub fahrenheita.

Prasa posiada mechanizm automatycznie zwalniający docisk, który zmniejsza ryzyko przypadkowego przypalenia nadruku. Poprawia to wyraźnie komfort pracy i wpływa na łatwiejsze uzyskanie powtarzalności podczas produkcji. Powierzchnia płyty grzewczej pokryta jest nieprzywierającą warstwą. Solidna aluminiowo-stalowa konstrukcja zapewnia stabilność i trwałość prasy Texi HP-0408FC.

Prasa Texi do czapek umożliwia wykonywanie drukowanych cyfrowo transferów termicznych, transferów sitodrukowych, nadruków winylowych, sublimacji, ozdób z koralików czy cyrkonii czy wgrzewania wyhaftowanych aplikacji. Precyzyjny mechanizm zaciskowy zapewnia równomierny docisk i rozprowadzenie temperatury po całej powierzchni płyty.

Podstawowe parametry prasy Texi HP-0408FC

  • Rozmiar płyty grzewczej: 4" x 8" tj. ok. 10 x 20cm
  • Maksymalna temperatura: 225°C
  • Dokładność temperatury: +/- 0,5%
  • Waga urządzenia: 15,9 kg
  • Zasilanie: 220 V
  • Pobór mocy: 400 W
Producent:
TEXI

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij