Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI

Nożyczki krawieckie Kretzer do grubych materiałów (20 cm)

KRETZER 774520
Cena brutto
129.00 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Nożyczki krawieckie Kretzer Finny o długości 20 cm

Niezależnie czy używasz nożyczek podczas hobbystycznej pracy w domowym zaciszu, czy są Ci niezbędne do pracy w zakładzie produkcyjnym, ich odpowiedni dobór ma kluczowe znaczenie dla komfortu Twojej pracy. Dobre nożyczki krawieckie to klucz do pełnej satysfakcji podczas szycia. W ofercie sklepu internetowego posiadamy różnego rodzaju nożyczki, począwszy od małych obcinaczek do nitek, aż po ostre nożyce przeznaczone do cięcia wielu warstw tkanin.

Nożyczki Kretzer Finny774520 są dedykowane do pracy z trudnymi, grubymi materiałami, jak i do cięcia wielu warstw jednocześnie. Całkowita długość nożyczek to 20 cm, przy czym samo ostrze stanowi 8,5 cm długości. Specjalny szlif ostrza ułatwia precyzyjne prowadzenie linii cięcia. Nożyczki wyposażono w śrubę regulującą docisk ostrzy, która pozwala na skorygowanie docisku ostrzy względem siebie. Ostrza nożyczek Kretzer wykonane są z hartowanej, nierdzewnej stali zapewniającej długą żywotność. Wykończenie ergonomiczną, antypoślizgową rękojeścią gwarantuje pewny chwyt i wygodną, wielogodzinną pracę. Poręczne, wygodne nożyczki Kretzer wyróżnia dobry stosunek jakości do ceny.

Dbając o swoje nożyczki pamiętaj, że nie należy czyścić ich pod bieżącą wodą. Wykorzystaj suchą, miękką ściereczkę. Warto cyklicznie czyścić nożyczki, jak i przechowywać je w suchym i bezpiecznym miejscu, gdyż upadek na podłogę może skutkować mechanicznym uszkodzeniem i pogorszeniem jakości cięcia.

W naszym sklepie online możesz znaleźć tego typu nożyczki w większej 25 cm wersji - Kretzer 774525 jak i jeszcze większe o długości 30 cm Kretzer 774530.

Producent:
KRETZER
Długość nożyczek:
  • 20 cm
Długość ostrza:
  • 8,5 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych
  • dla leworęcznych

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij