Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
11%

Nóż krążkowy przegubowy o średnicy 45 mm

FISKARS 1020505
Cena brutto
84.99  Cena regularna 95.14 
Dostępność: Wysyłka natychmiast
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

FISKARS 1020505 - nóż krążkowy przegubowy o średnicy ostrza 45 mm

To obrotowy nóż krążkowy najnowszej generacji z możliwością ustawienia noża w 4 różnych pozycjach. Dzięki temu możemy dostosować nóż do konkretnego zadania. Pozycje noża umożliwiają komfortowe cięcie każdej grubości materiału, a dodatkowe ustawienie nożyka pod kątem 45° zmniejsza obciążenie nadgarstka. Urządzenie nadaje się więc nawet do wielogodzinnej pracy.
To najlepszy nóż dostępny na rynku. Będzie idealny dla osób szyjących patchworki, ale nie tylko. Nożykiem nożna kroić wykroje: poszewek na poduszki, torebki, a nawet odzieży! Nóż ze względu na swoją wszechstronność znajdzie zastosowanie w pracowniach hobbystycznych, rzemieślniczych, a także modelarskich.
Ponadto ulepszone położenie ostrza sprawia, że potrzebujemy mniej siły by ciąć nawet kilka warstw materiałów. Ergonomiczny uchwyt z powłoką Softgrip® wpływa na solidny chwyt, precyzję i komfort pracy z nożem. Samo ostrze jest wykonane z wysokiej jakość stali nierdzewnej. Solidna ochrona ostrza sprawia, że praca z nożem jest bezpieczna, podobnie jak jego przechowywanie i transport.
Zabezpieczenie powierzchni specjalną matą (dostępne maty podkładowe) jest najlepszym rozwiązaniem podczas cięcia nożem krążkowym.
Ostrze noża można wymienić, stosując ostrza o prostej linii cięcia (Fiskars 1003862 lub Fiskars 1003909) bądź linii cięcia w kształcie zygzaka (Fiskars 1003735).
Zalecamy używanie urządzenia do wymiany ostrzy Fiskars 1014652 (sprzedawane z ostrzami w korzystnej cenie), które umożliwi najbezpieczniejszą, czyli bezdotykową wymianę ostrza.

Producent:
FISKARS
Średnica ostrza:
45 mm
Typ ostrza:
  • Proste

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij