Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
12%

Maszyno - hafciarka Janome Skyline S9 + Janome Digitizer MBX 5.5

.JANOME SKYLINE S9+DIGITIZER MBX
maszyna z programem profesjonalnym MBX
Cena brutto
13999.00  Cena regularna 15998.00 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

W zestawie otrzymasz:
 Maszyno - hafciarka Janome Skyline S9 + Janome Digitizer MBX 5.5, fig. 1
1  x 11499.00 zł 10166.29 zł
 Maszyno - hafciarka Janome Skyline S9 + Janome Digitizer MBX 5.5, fig. 5
1  x 5999.00 zł 5332.71 zł

W zestawie otrzymasz nowoczesną maszyno-hafciarkę Janome Skyline S9 i profesjonalny program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 5.5. Wykorzystasz z nim pełnię możliwości hafciarskich Twojej nowej Janome Skyline S9.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 1 999 zł (standardowa cena wszystkich produktów 14 998,00 zł).

Zestaw zawiera:

Maszynę do szycia i haftowania - Janome Skyline S9. To mocna, wytrzymała maszyna, która łączy perfekcyjnie szyjącą maszynę do szycia z precyzją hafciarki nowej generacji. W module szycia mamy do dyspozycji 1389 programów ściegowych w tym 13 rodzajów automatycznie obszywanych dziurek i 3 rodzaje czcionek (jedna z możliwością tworzenia napisów o wysokości 9 mm). Z Janome Skyline S9 stworzysz wiele niepowtarzalnych projektów. Obsługa maszyny jest łatwa i bardzo intuicyjna. Odbywa się za pomocą dużego, czytelnego ekranu dotykowego z menu w języku polskim. W module haftującym do dyspozycji mamy 250 wbudowanych wzorów haftów i aż 16 rodzajów czcionek w tym 11 europejskich zawierających polskie litery. Maksymalne pole haftu wynosi 20 x 17 cm.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 5.5. Profesjonalny program hafciarski stworzony przez australijską firmę Wilcom® specjalnie dla JANOME. Wersja ta jest pełna nowości, usprawnień. W porównaniu do poprzednika został całkowicie przebudowana wizualnie, dzięki temu dostęp do wszystkich narzędzi i ustawień jest jeszcze łatwiejszy. Podczas pracy z programem w wersji 5.5 zauważysz, że wiele rzeczy zostało usprawnionych: np. ulepszone zarządzanie kolorami nici, lepsza konwersja czcionek TrueType, możliwość symulacji haftu z włączoną wizualizacją. W programie znajdziesz wszystkie dostępne tamborki do maszyn JANOME, jak i możliwość stworzenia własnych tamborków. Dodatkowo możliwość zapisu plików w wielu formatach pozawala korzystać z programu przy hafciarkach wielu różnych firm. Zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że DIGITIZER MBX ver. 5.5 zadowoli wszystkich użytkowników chcących tworzyć profesjonalne projekty haftów.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Maszyno-hafciarka
Szkolenie z obsługi hafciarki
szkolenie z obsługi hafciarki w cenie

Jak prawidłowo nawlekać hafciarkę? Jakie igły stosować? Dlaczego dobrej jakości nici są tak ważne? Kiedy i po co stosować flizeliny i hydrofolie? Jak przygotować odpowiedni plik ze wzorem do wyhaftowania? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz korzystając ze szkolenia z obsługi hafciarki, programu do haftów i technik hafciarskich, które odbywa się przy odbiorze maszyny w naszym salonie w Poznaniu.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij