Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
5%

Maszyno - hafciarka Janome Skyline S9 + Janome Digitizer Jr 5.5

.JANOME SKYLINE S9 + DIGITIZER JR
maszyna z programem podstawowym JR
Cena brutto
11499.01  Cena regularna 12098.00 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

W zestawie otrzymasz:
 Maszyno - hafciarka Janome Skyline S9 + Janome Digitizer Jr 5.5, fig. 1
1  x 11499.00 zł 10959.31 zł
 Maszyno - hafciarka Janome Skyline S9 + Janome Digitizer Jr 5.5, fig. 5
1  x 1099.01 zł 1039.70 zł

W zestawie otrzymasz maszyno-hafciarkę Janome Skyline S9 i podstawowy program do projektowania haftów Janome Digitizer Jr ver. 5.5. Pozwoli Ci on wykonać autorskie hafty na Twojej nowej Janome Skyline S9.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 599,01 zł (standardowa cena wszystkich produktów 11 098,01 zł).

Zestaw zawiera:

Maszynę do szycia i haftowania - Janome Skyline S9. To mocna, wytrzymała maszyna, która łączy perfekcyjnie szyjącą maszynę do szycia z precyzją hafciarki nowej generacji. W module szycia mamy do dyspozycji 1389 programów ściegowych w tym 13 rodzajów automatycznie obszywanych dziurek i 3 rodzaje czcionek (jedna z możliwością tworzenia napisów o wysokości 9 mm). Z Janome Skyline S9 stworzysz wiele niepowtarzalnych projektów. Obsługa maszyny jest łatwa i bardzo intuicyjna. Odbywa się za pomocą dużego, czytelnego ekranu dotykowego z menu w języku polskim. W module haftującym do dyspozycji mamy 250 wbudowanych wzorów haftów i aż 16 rodzajów czcionek w tym 11 europejskich zawierających polskie litery. Maksymalne pole haftu wynosi 20 x 17 cm.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer Junior. Program idealny na początek przygody z hafciarstwem. Pozwala na szybką zamianę prostych grafik i zdjęć na haft. Posiada duży zasób czcionek, dzięki którym uzyskuje się całkowitą swobodę przy tworzeniu napisów i monogramów. Obsługa programu jest łatwa, w szybki sposób można m.in. zarządzać kolorami, podszyciem, kolejnością haftowania. Program dzięki zapisywaniu plików w różnych formatach może z powodzeniem współpracować z hafciarkami innych marek.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Maszyno-hafciarka
Szkolenie z obsługi hafciarki
szkolenie z obsługi hafciarki w cenie

Jak prawidłowo nawlekać hafciarkę? Jakie igły stosować? Dlaczego dobrej jakości nici są tak ważne? Kiedy i po co stosować flizeliny i hydrofolie? Jak przygotować odpowiedni plik ze wzorem do wyhaftowania? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz korzystając ze szkolenia z obsługi hafciarki, programu do haftów i technik hafciarskich, które odbywa się przy odbiorze maszyny w naszym salonie w Poznaniu.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij