Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
3%

Maszyno-hafciarka Janome MC14000 + program Digitizer Jr

.JANOME MC14000 + DIGITIZER JR
maszyna z programem podstawowym JR
Cena brutto
20499.00  Cena regularna 21098.00 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Złóż zamówienie w ciągu  9 godzin

W zestawie otrzymasz:
 Maszyno-hafciarka Janome MC14000 + program Digitizer Jr, fig. 1
1  x 19999.00 zł 19431.19 zł
 Maszyno-hafciarka Janome MC14000 + program Digitizer Jr, fig. 4
1  x 1099.01 zł 1067.82 zł

Kupując zestaw otrzymasz maszyno-hafciarkę Janome MC14000 i podstawowy program do projektowania haftów Janome Digitizer Jr ver. 5.5. Pozwoli Ci on wykonać autorskie hafty na Twojej nowej Janome Memory Craft 14000.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 599,01 zł (standardowa cena wszystkich produktów 21 098,01 zł).

Zestaw zawiera:

Maszyno - hafciarkę Janome MC14000. To znakomita maszyna, która łączy funkcję doskonałej maszyny do szycia z precyzją i szybkością hafciarki nowej generacji. Polecana zarówno chałupnikom jak i profesjonalnym zakładom krawieckim. Duża przestrzeń robocza, czytelne i intuicyjne menu w języku polskim, 10 punktowe oświetlenie miejsce pracy (z regulowaną, wysuwaną lampką na przedzie maszyny), automatyczne nawlekanie igły, automatycznie opuszczana i podnoszona stopka podczas rozpoczynania czy zakańczania zarówno szycia jak i haftowania, obcinanie nici po zakończonym szyciu i haftowaniu, automatyczne zatrzymanie hafciarki w przypadku zerwania lub potrzeby zmiany koloru nici. To tylko kilka funkcji, które w znaczący sposób wpłyną na szybkość i komfort pracy.
Moduł szyjący Janome MC14000 ma aż 1247 programów ściegowych, 13 rodzajów automatycznie obszywanych dziurek, regulowany docisk stopki, automatyczny ryglowania i obcinanie nici. Dodatkowo została ona wyposażona w świetny system wbudowanego górnego transportu AccuFeed Flex, który sprawia, że szycie zarówno delikatnych, elastycznych, grubych i trudnych w transporcie materiałów nie stanowi dla niej żadnego problemu.
Przejście w Janome MC14000 z trybu szycia na tryb haftowania jest bardzo prosty. Wystarczy jednym kliknięciem podłączyć moduł haftujący, założyć stopkę do haftowania i maszyna jest gotowa do pracy. W menu hafciarki mamy do wyboru 350 różnych rodzajów wzorów hafciarskich w tym unikatowe wzory do haftowania włóczką (nowość, która występuję tylko w tym modelu maszyny). Dodatkowo Janome MC14000 ma 10 wbudowanych czcionek (duże, małe litery i znaki specjalne) w tym polską czcionkę, więc bez problemów wyhaftuje różnorodne napisy, które zawierają polski znaki.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer Junior. Program idealny na początek przygody z hafciarstwem. Pozwala na szybką zamianę prostych grafik i zdjęć na haft. Posiada duży zasób czcionek, dzięki którym uzyskuje się całkowitą swobodę przy tworzeniu napisów i monogramów. Obsługa programu jest łatwa, w szybki sposób można m.in. zarządzać kolorami, podszyciem, kolejnością haftowania. Program dzięki zapisywaniu plików w różnych formatach może z powodzeniem współpracować z hafciarkami innych marek.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Maszyno-hafciarka
Czcionki z polskimi znakami:
Tak
Ilość wbudowanych czcionek:
10
Szkolenie z obsługi hafciarki
szkolenie z obsługi hafciarki w cenie

Jak prawidłowo nawlekać hafciarkę? Jakie igły stosować? Dlaczego dobrej jakości nici są tak ważne? Kiedy i po co stosować flizeliny i hydrofolie? Jak przygotować odpowiedni plik ze wzorem do wyhaftowania? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz korzystając ze szkolenia z obsługi hafciarki, programu do haftów i technik hafciarskich, które odbywa się przy odbiorze maszyny w naszym salonie w Poznaniu.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij