Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI

Maszyno-Hafciarka Brother M280D + program hafciarski Pe Design plus 2

.BROTHER M280D + PED PLUS 2
maszyna z programem podstawowym PED
Cena brutto
5649.00 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

 Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już jutro!

Złóż zamówienie w ciągu  3 godzin

W zestawie otrzymasz:
 Maszyno-Hafciarka Brother M280D + program hafciarski Pe Design plus 2, fig. 3
1  x 1650.00 zł

Wybierz zestaw i otrzymaj kompaktową maszyno-hafciarkę wraz z prostym programem do obróbki plików hafciarskich. Dzięki programowi zwiększysz możliwości hafciarki, zyskasz dostęp do większej liczby czcionek i dodatkowych opcji, które pozwolą na wykorzystanie potencjału maszyny.

Zestaw zawiera:

Kompaktową maszyno-hafciarkę Brother M280D o polu haftu 10x10 cm, ze 125 wbudowanymi wzorami, w tym 45 unikatowych haftów na licencji Disneya. Maszyna dysponuje intuicyjnym menu w języku polskim, jest łatwa w obsłudze nawet dla początkujących. Wbudowany port USB pozwala na wgranie i wykorzystanie własnych projektów. Poza haftem, maszyna doskonale radzi sobie z codziennym szyciem. Wyposażona została w 181 programów ściegowych, lecz dołączony program My Custom Stitch™ otwiera niekończące się możliwości kreowania własnych ściegów.

Program hafciarski Brother PED Plus 2 dobry na początek przygody z hafciarstwem. Pozwala na szybką konwersję prostych grafik i zdjęć na haft. Dysponuje dużym zasobem czcionek, dających dużą swobodę w budowaniu napisów i monogramów. Program pozwala również można m.in. zarządzać kolorami, podszyciem i kolejnością haftowania elementów. Dzięki zapisowi plików do różnych formatów, z powodzeniem sprawdza się również z maszynami innych marek.

Producent:
BROTHER

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij