Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog

Książka Patchwork i quilt od podstaw

PATCHWORK I QUILT OD PODSTAW
Cena brutto
59.00 
Dostępność: Brak
Dodaj do schowka  Porównaj 
 

„Patchwork i Quilt od podstaw" to książka dla osób pragnących poznać lub rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu patchworku i quiltu. Książka jest stworzona z myślą o początkujących quilterach, ale również osoby praktykujące, znajdą w książce wiele ciekawych technik i porad.

Książka składa się z 4 części:
- Zanim siądziesz do szycia - opis niezbędnych akcesoriów do tworzenia patchworków, czyli linijek, noży, mat, szablonów, nici, materiałów, a także maszyn do szycia. Dodatkowo w tym rozdziale znajdziesz informację jak właściwie przygotować materiał czy jak dobierać jego kolory podczas projektowania.
- Lekcja geometrii - to szybkie i sprawdzone sposoby na zszywanie łatek z różnych kształtów: ławo i precyzyjnie.
- Pikowanie bez stresu - czyli techniki pikowania, również pikowanie z wolej ręki i wiele metod jak sprawić, aby pikowanie dało zachwycający efekt.
- To już jest koniec - autorka prezentuje sposoby wykańczania patchworków, pokazując wiele technik i trików.

O autorce:
Marzena Krzewicka — absolwentka archeologi, z zawodu dziennikarka, z zamiłowania quilterka. Swoją przygodę z patchworkiem rozpoczęła dawno temu, kiedy nie było internetu, ucząc się tej sztuki metodą prób i błędów. Obecnie prowadzi warsztaty związane z patchworkiem i pikowaniem, dzieląc się swoją ogromną wiedzą i pasją. Marzena jak nikt inny potrafi przekazywać swoją wiedzę i z przyjemnością to robi - taka jest właśnie jej książka, ciekawa i wciągająca.

Patronat honorowy: Stowarzyszenie Polskiego Patchworku
ISBN: 978-83-946782-0-3 (184 str. formatu A4)

Producent:
INNY

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij