Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Wyposażenie pracowni
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
11%
11%  Hafciarka Janome MC400E + program Digitizer MBX ver 5.5, fig. 1

Hafciarka Janome MC400E + program Digitizer MBX ver 5.5

.JANOME MC400E + DIGITIZER MBX
Cena brutto
8499.00  Cena regularna 9498.00 
Dostępność: Dostępny od ręki
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  5 godzin.

W zestawie otrzymasz:
 Hafciarka Janome MC400E + program Digitizer MBX ver 5.5, fig. 2
1  x 4499.00 zł 3949.50 zł
 Hafciarka Janome MC400E + program Digitizer MBX ver 5.5, fig. 3
1  x 4999.00 zł 4549.50 zł

Kupując zestaw otrzymasz komputerową hafciarkę Janome MC400E i profesjonalny program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX 5.5. Pozwoli Ci on w pełni wykorzystać możliwości Twojej nowej hafciarki Janome.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 1 499 zł (standardowa cena wszystkich produktów 9 998,00 zł).

Zestaw zawiera:

Hafciarkę komputerową Janome MC400E. To nowoczesna, komputerowa hafciarka o polu haftu 200 mm x 200 mm. Menu w języku polskim w połączeniu z dużym, kolorowym, czytelnym i bardzo intuicyjny ekranem dotykowy sprawia, że wybór haftu, tworzenie napisów czy edycja haftu (umiejscowienie haftu na tamborku, kopiowanie, obracanie, łączenie grafiki z napisami), jest bardzo łatwe nawet dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z haftem. W Janome MC400E masz do dyspozycji 160 wbudowanych haftów i 6 rodzajów czcionek (3 europejskie zawierające POLSKIE LITERY oraz 3 cyrlice). Dużym atutem hafciarki Janome MC400E jest mocne i stabilne mocowania tamborka, dzięki któremu każdy haft wychodzi idealnie (nawet na grubszych tkaninach). Ten model doskonale sprawdzi się w małym zakładzie usługowym, krawieckim czy w gospodarstwie domowy. Dzięki niej z łatwością ozdobisz bluzki, t-shirty, bluzy, sukienki, wykonasz aplikację czy dekoracyjne hafty na poduszkach, obrusach i ręcznikach. Z pomocą Janome MC400E stworzysz niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju upominki dla klientów, rodziny czy najbliższych.

Program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 5.5. Profesjonalny program hafciarski stworzony przez australijską firmę Wilcom® specjalnie dla JANOME. Wersja ta jest pełna nowości, usprawnień. W porównaniu do poprzednika został całkowicie przebudowana wizualnie, dzięki temu dostęp do wszystkich narzędzi i ustawień jest jeszcze łatwiejszy. Podczas pracy z programem w wersji 5.5 zauważysz, że wiele rzeczy zostało usprawnionych: np. ulepszone zarządzanie kolorami nici, lepsza konwersja czcionek TrueType, możliwość symulacji haftu z włączoną wizualizacją. W programie znajdziesz wszystkie dostępne tamborki do maszyn JANOME, jak i możliwość stworzenia własnych tamborków. Dodatkowo możliwość zapisu plików w wielu formatach pozawala korzystać z programu przy hafciarkach wielu różnych firm. Zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że DIGITIZER MBX ver. 5.5 zadowoli wszystkich użytkowników chcących tworzyć profesjonalne projekty haftów.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Szkolenie z obsługi hafciarki
szkolenie z obsługi hafciarki w cenie

Jak prawidłowo nawlekać hafciarkę? Jakie igły stosować? Dlaczego dobrej jakości nici są tak ważne? Kiedy i po co stosować flizeliny i hydrofolie? Jak przygotować odpowiedni plik ze wzorem do wyhaftowania? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz korzystając ze szkolenia z obsługi hafciarki, programu do haftów i technik hafciarskich, które odbywa się przy odbiorze maszyny w naszym salonie w Poznaniu.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.