Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny do szycia
Maszyny przemysłowe
Hafciarki
Akcesoria
Wykroje i DIY
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
10%

Hafciarka Janome MB-7 + program Digitizer MBX ver 5.5

.JANOME MB-7 + DIGITIZER MBX
maszyna z programem profesjonalnym MBX
Cena brutto
26999.00  Cena regularna 29998.00 
Dostępność: Brak
Dodaj do schowka  Porównaj 
 
W zestawie otrzymasz:
 Hafciarka Janome MB-7 + program Digitizer MBX ver 5.5, fig. 1
1  x 23999.00 zł 21535.47 zł
 Hafciarka Janome MB-7 + program Digitizer MBX ver 5.5, fig. 3
1  x 5999.00 zł 5463.53 zł

Kupując zestaw, otrzymasz 7-nitkową hafciarkę komputerową Janome MB-7 i profesjonalny program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver 5.5, z którym w pełni wykorzystasz możliwości swojej nowej hafciarki Janome.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 2 999 zł (standardowa cena wszystkich produktów 27 998,99 zł).

Zestaw zawiera:

Hafciarkę komputerową Janome MB-7. To rozbudowana wersja znanej i cenionej hafciarki Janome MB-4S. W odróżnieniu od Janome MB-4S ma ona nie 4, ale aż 7 igieł, które umożliwiają szybkie i wygodne wykonywanie wielokolorowych haftów. Duży, kolorowy, dotykowy i bardzo intuicyjny ekran w połączeniu z menu hafciarki w języku polskim, sprawiają, że wybór haftu, tworzenie napisów czy edycja haftu (umiejscowienie haftu na tamborku, kopiowanie, obracanie, łączenie grafiki z napisami), jest bardzo proste. Dzięki temu z powodzeniem mogą z hafciarki Janome MB-7 korzystać także osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodę z haftowaniem. Maksymalne pole haftu w hafciarce Janome MB-7 to 24 cm x 20 cm, a maksymalna prędkość haftowania wynosi 800 wkłuć na minutę (maszyna zachowuje przy tym maksymalną jakość i dokładność). O dobrą widoczność, zarówno igieł (ważne podczas nawlekania), jak i miejsca haftowania, dba 6 punktowe, ledowe oświetlenie. Ważną funkcją w Janome MB-7 jest czujnik zerwania / skończenia nici. Maszyna po zerwaniu nici automatycznie wróci do miejsca „zgubionej nitki”, co minimalizuje ryzyko przepuszczania ściegów (przerw) w hafcie./p>

Program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 5.5. Profesjonalny program hafciarski stworzony przez australijską firmę Wilcom® specjalnie dla JANOME. Wersja ta jest pełna nowości, usprawnień. W porównaniu do poprzednika został całkowicie przebudowana wizualnie, dzięki temu dostęp do wszystkich narzędzi i ustawień jest jeszcze łatwiejszy. Podczas pracy z programem w wersji 5.5 zauważysz, że wiele rzeczy zostało usprawnionych: np. ulepszone zarządzanie kolorami nici, lepsza konwersja czcionek TrueType, możliwość symulacji haftu z włączoną wizualizacją. W programie znajdziesz wszystkie dostępne tamborki do maszyn JANOME, jak i możliwość stworzenia własnych tamborków. Dodatkowo możliwość zapisu plików w wielu formatach pozawala korzystać z programu przy hafciarkach wielu różnych firm. Zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że DIGITIZER MBX ver. 5.5 zadowoli wszystkich użytkowników chcących tworzyć profesjonalne projekty haftów.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij