Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI
11%

Hafciarka Janome MB-7 + program Digitizer MBX ver 5.5

.JANOME MB-7 + DIGITIZER MBX
maszyna z programem profesjonalnym MBX
Cena brutto
24999.00  Cena regularna 27998.00 
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  23 godzin.

W zestawie otrzymasz:
 Hafciarka Janome MB-7 + program Digitizer MBX ver 5.5, fig. 1
1  x 22999.00 zł 20535.47 zł
 Hafciarka Janome MB-7 + program Digitizer MBX ver 5.5, fig. 3
1  x 4999.00 zł 4463.53 zł

Kupując zestaw, otrzymasz 7-nitkową hafciarkę komputerową Janome MB-7 i profesjonalny program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver 5.5, z którym w pełni wykorzystasz możliwości swojej nowej hafciarki Janome.
Kupując w zestawie, oszczędzasz 2 999 zł (standardowa cena wszystkich produktów 27 998,99 zł).

Zestaw zawiera:

Hafciarkę komputerową Janome MB-7. To rozbudowana wersja znanej i cenionej hafciarki Janome MB-4S. W odróżnieniu od Janome MB-4S ma ona nie 4, ale aż 7 igieł, które umożliwiają szybkie i wygodne wykonywanie wielokolorowych haftów. Duży, kolorowy, dotykowy i bardzo intuicyjny ekran w połączeniu z menu hafciarki w języku polskim, sprawiają, że wybór haftu, tworzenie napisów czy edycja haftu (umiejscowienie haftu na tamborku, kopiowanie, obracanie, łączenie grafiki z napisami), jest bardzo proste. Dzięki temu z powodzeniem mogą z hafciarki Janome MB-7 korzystać także osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodę z haftowaniem. Maksymalne pole haftu w hafciarce Janome MB-7 to 24 cm x 20 cm, a maksymalna prędkość haftowania wynosi 800 wkłuć na minutę (maszyna zachowuje przy tym maksymalną jakość i dokładność). O dobrą widoczność, zarówno igieł (ważne podczas nawlekania), jak i miejsca haftowania, dba 6 punktowe, ledowe oświetlenie. Ważną funkcją w Janome MB-7 jest czujnik zerwania / skończenia nici. Maszyna po zerwaniu nici automatycznie wróci do miejsca „zgubionej nitki”, co minimalizuje ryzyko przepuszczania ściegów (przerw) w hafcie./p>

Program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 5.5. Profesjonalny program hafciarski stworzony przez australijską firmę Wilcom® specjalnie dla JANOME. Wersja ta jest pełna nowości, usprawnień. W porównaniu do poprzednika został całkowicie przebudowana wizualnie, dzięki temu dostęp do wszystkich narzędzi i ustawień jest jeszcze łatwiejszy. Podczas pracy z programem w wersji 5.5 zauważysz, że wiele rzeczy zostało usprawnionych: np. ulepszone zarządzanie kolorami nici, lepsza konwersja czcionek TrueType, możliwość symulacji haftu z włączoną wizualizacją. W programie znajdziesz wszystkie dostępne tamborki do maszyn JANOME, jak i możliwość stworzenia własnych tamborków. Dodatkowo możliwość zapisu plików w wielu formatach pozawala korzystać z programu przy hafciarkach wielu różnych firm. Zastosowane w nim rozwiązania sprawiają, że DIGITIZER MBX ver. 5.5 zadowoli wszystkich użytkowników chcących tworzyć profesjonalne projekty haftów.

Promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Szkolenie z obsługi hafciarki
szkolenie z obsługi hafciarki w cenie

Jak prawidłowo nawlekać hafciarkę? Jakie igły stosować? Dlaczego dobrej jakości nici są tak ważne? Kiedy i po co stosować flizeliny i hydrofolie? Jak przygotować odpowiedni plik ze wzorem do wyhaftowania? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz korzystając ze szkolenia z obsługi hafciarki, programu do haftów i technik hafciarskich, które odbywa się przy odbiorze maszyny w naszym salonie w Poznaniu.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij