Potrzebujesz porady? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Wykroje
Pracownia
Części zamienne
‼️ Okazje ‼️
Blog ETI

Gilotyna z obrotowym ostrzem i linijką (6x24") [OUTLET]

FISKARS 1014651 OUTLET
outlet
Cena brutto
159.00  Cena regularna 199.00 
Dostępność: Dostępny od ręki
+
Dodaj do schowka  Porównaj 

Zamów teraz i otrzymaj zamówienie już w czwartek

Gilotyna z obrotowym ostrzem - FISKARS 1014651 w okazyjnej cenie

Gilotyna pochodzi z regulaminowego zwrotu. Sprzęt nie nosi śladów używania, gilotyna po przetestowaniu została tego samego dnia zwrócona. Cena urządzenia jest obniżona ze względu na widoczne opakowaniu zagniecenia i rozdarcie, które są widoczne na zdjęciach. Pomijając kwestie wizualne opakowania urządzenie jest jak nowe.

Zestaw umożliwia wygodne i bardzo precyzyjne wycinanie kształtów geometrycznych. To sprzęt idealny do krojenia patchworków, elementów wykorzystywanych w modelarstwie czy tworzeniu kartek, wizytówek i innych prac hobbystycznych. Sprawdzi się wszędzie, gdzie dokładność i szybkość pracy ma znaczenie. Za jednym przecięciem można skroić aż 8 warstw surowca. Skala linijki wykonana jest w dwóch kolorach, a więc wymiary są dobrze widoczne na jasnych i na ciemnych materiałach. Ma skalę w calach oraz popularne kąty 30, 45, 60, 90 stopni.

Nóż wyposażony jest w ostrze obrotowe o średnicy 45mm (tutaj dostępne są zapasowe ostrza). Posiada wyprofilowany uchwyt. Gilotyna wykonana jest z myślą zarówno o osobach lewo- jak i praworęcznych.
Do wykorzystania gilotyny niezbędne jest posiadanie maty podkładowej.

Producent:
FISKARS

Potrzebujesz pomocy w wyborze maszyny?
Wypełnij krótki formularz

Wypełnij