Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń do nas: Infolinia: 61 84 20 330
Maszyny
Hafciarki
Maszyny przemysłowe
Akcesoria
Prasowanie
Wyposażenie pracowni
Części zamienne
Okazje

O nas

Firma ETI powstała w 1999 roku z inicjatywy Ewy i Pawła Brońskich oraz przy współudziale Macieja Waligórskiego. Otwarcie sklepu z akcesoriami do szycia było odpowiedzią na potrzeby osób, które zajmują się szeroko pojętym krawiectwem: szyją, projektują, przerabiają odzież, haftują, prasują itp.

Pod koniec lat 90. na rynku brakowało profesjonalnych akcesoriów krawieckich dla użytkowników maszyn do szycia - tych hobbystycznych, domowych, jak i bardziej zaawansowanych. Nasze doświadczenie i praktyczna wiedza pomogły nam stworzyć szeroki i sprawdzony asortyment. Po dwóch latach dystrybucji akcesoriów dla szyjących hobbystów wprowadziliśmy do swojej oferty maszyny do szycia, owerloki oraz hafciarki. Zanim to zrobiliśmy, sprawdziliśmy i przetestowaliśmy maszyny większości producentów. Zależało nam na wyborze tego najlepszego, oferującego produkty najwyższej jakości, które najbardziej odpowiadają oczekiwaniom Klientów. Po testach byliśmy pewni, że najlepszy wybór to JANOME - japoński producent maszyn do szycia i haftowania (ponad 95 lat tradycji, najwięcej wyprodukowanych maszyn na świecie).

Maszyny JANOME są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym świecie. My jesteśmy wiodącym w Europie dystrybutorem maszyn JANOME. W Polsce zdobyliśmy prestiżowe wyróżnienie „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, które marka JANOME dostała jako pierwsza w kategorii maszyny do szycia. Tytuł jest przyznawany najlepszym firmom i markom działających na krajowym rynku. Jest dowodem na to, że laureat nagrody oferuje produkty i usługi najwyższej jakości, a na dodatek cieszy się zaufaniem konsumentów i jest przez nich dobrze odbierany.

Od 2017 roku pod naszymi skrzydłami jest również szwajcarska marka maszyn do szycia – ELNA. Maszyny do szycia i hafciarki z jej logo są produkowane w tych samych fabrykach, co urządzenia JANOME. Dlatego jesteśmy przekonani o ich niezawodności, funkcjonalności i trwałości.

Każdego dnia, w fabrykach JANOME powstaje prawie 6 tysięcy sztuk maszyn do szycia, które trafiają do globalnej sieci dystrybucji. Jesteśmy jej częścią. Dołącz do grona ponad 60 mln zadowolonych klientów, ciesz się radością szycia razem z nimi.

Krótko o marce Janome:


Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się produkty takie jak igły SCHMETZ, maszyny do szycia i urządzenia do prasowania TEXI, hafciarki HAPPY, nożyczki MUNDIAL i TITANIUM, akcesoria RADOŚĆ SZYCIA, urządzenia prasowalnicze BATTISTELLA, manekiny oraz wiele innych.
Dziś, z dumą możemy powiedzieć, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających hobbystów. Udało nam się przygotować również maszyny przeznaczone specjalnie dla pracowni krawieckich czy małych zakładów produkujących odzież, haftujących, szyjących dekoracje (firany, narzuty czy patchworki), etc. Wszystkie produkty zaopatrzyliśmy w zrozumiałe opisy i czytelne instrukcje obsługi, a okres gwarancyjny na większość maszyn i urządzeń został wydłużony.


Firma ETI Ewa Brońska Maciej Waligórski otrzymała certyfikat wiarygodności biznesowej "Certyfikat Wiarygodności Biznesowej", nadawany przez Dun & Bradstreet Poland.


Właściwe relacje z klientami, jakość wykonywanych usług zależą głównie od pracowników firmy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Ewa Brońska - Zarząd
e.bronska@janome.pl

Maciej Waligórski - Zarząd
m.waligorski@janome.pl

Maciej Knop - Kierownik sprzedaży
m.knop@janome.pl

Jacek Korta - Reprezentant handlowy
j.korta@janome.pl

Wojtek Nowaczyk - Reprezentant handlowy
w.nowaczyk@janome.pl

Bartosz Kamiński - Reprezentant handlowy
b.kaminski@maszynosfera.pl

Paweł Maksym - Specjalista d/s marketingu
p.maksym@maszynosfera.pl

Paweł Czajka - Reprezentant handlowy
p.czajka@maszynosfera.pl

Radosław Lewandowski - Reprezentant handlowy
r.lewandowski@maszynosfera.pl

Justyna Słotwińska - Specjalista d/s marketingu
j.slotwinska@maszynosfera.pl

Ewa Szafranek - Specjalista d/s marketingu
e.szafranek@maszynosfera.pl

Maciej Żwawiak - Specjalista d/s marketingu
m.zwawiak@maszynosfera.pl

Piotr Leśniowski - Specjalista d/s marketingu
p.lesniowski@maszynosfera.pl

Adam Muchajer - Kierownik działu logistyki
a.muchajer@janome.pl

Michał Kawczyński - Magazynier
magazyn@janome.pl

Michał Nowak - Magazynier
magazyn@maszynosfera.pl

Rafał Strugała - Magazynier
magazyn@janome.pl

Jakub Wilczek - Specjalista d/s obsł. serwisu
serwis@sprawnamaszyna.pl

Mariusz Chomik - serwisant
serwis@sprawnamaszyna.pl

Zygmunt Nowak - serwisant
serwis@sprawnamaszyna.pl

Zenon Wielgus - serwisant
serwis@sprawnamaszyna.pl